Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik. Ti már csaltátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik. Ti már csaltátok meg a feleségeteteket vagy párotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen miért tennétek vagy miért tennétek meg?

2019. szept. 28. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, minek? Őt szeretem, örök hűséget esküdtünk, a gondolata se merülhet fel.
2019. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Érzelem nélküli szex is megcsalás??????
2019. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen a megcsalás az megcsalás..
2019. szept. 28. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én meg azt hittem, az simán fizikai munka. Na de tévedni emberi dolog. Akkor ezután nem teszek ilyet.
2019. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2019. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Sokszor, pedig szeretem, mert szerető társam.

De szex terén sok mindenben nem partner.

2019. szept. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Én is meg szoktam csalni, szeretem, de a szex nem jól működik. Ezen kívül a kapcsolatunk nagyon jó. Számomra a szeretet a legfontosabb a kapcsolatban, ezért nem akarok mással élni. Viszont a jó szexről nem tudok végleg lemondani. A lenyeg, hogy nagyon diszkréten kell csinálni, nem tudódhat ki. Erre vigyázz, ha félremész. A leghülyébb megoldás, ha elmondod. Azzal csak feloldozást remélsz, de sebet ütsz a másikon.

Ja és a károgókkal ne foglalkozz, akik majd irják, hogy szemetlada vagy meg ilyenek. Meg ő sose tenne ilyet. Legtöbbjük tini, vagy olyan idősebb, aki nem tenne ilyet, mert nem lenne kivel, nem kell senkinek. Esetleg van egy szűk réteg, akinek valóban teljesen rendben van a kapcsola szexualis es erzelmi teren is. Ők örüljenek neki.

F42

2019. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Ideillő idézet egy filmből:


„Isten szeret figyelni. Nagy kópé őkelme! Ösztönöket ad az embereknek. Megadja ezt a fantasztikus ajándékot,s aztán mit csinál Őkelme?

Szerintem a saját szórakozására, magánjellegű, kozmikus humorérzékkel szabályokat állít ellenük. A legnagyobb vicc.

Nézd, de ne érintsd! Érintsd, de ne ízleld! Ízleld, de ne nyeld le!

S miközben te egyik lábadról a másikra ugrálsz, mit csinál Ő? Kiröhögi a belét!"

2019. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!