Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanatok a párotoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanatok a párotoknak, ha már csaltatok meg valaki mást? Illetve szeretnetek tudni fordított esetben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Én ugyan nem csaltam meg még senkit, de én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel a párom múltja, az sem érdekelne ha az összes párját megcsalta volna, a lényeg nekem az, hogy velem hogy viselkedik egy férfi. Azért, mert mondjuk megcsalta az előzőt, nem biztos, hogy engem is meg fog csalni.

28N

2020. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Szeretném tudni. Bár én sem csaltam meg még senkit, nem mintha annyi barátnőm lett volna.


F

2020. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg senkit, szóval nem lenne probléma erről beszélni. Én szeretném tudni, hogy ha ő igen. Persze lehet mondani, hogy az a múlt és semmit nem számít, de szerintem meg sokat elmondhat az illetőről. Pl. ha elmeséli, hogy régen hülye volt és megcsalta a barátnőjét, de már sajnálja, akkor emiatt nem fogom leírni. Viszont ha azt mondja, hogy az ex csajai csak r.hadt kis k.vák voltak és megérdemelték, ők is csalták őt, így nem számít, akkor az megint más képet mutat róla. Persze ezek most szélsőséges példák, de remélem átjön mire gondolok.
2020. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem mondanám el, mert onnantól kezdve sérülne a bizalom. Ugyanakkor nem csaltam meg senkit.
2020. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám.
2020. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem szeretnék róla tudni, ezért nem kérdeznék rá. Mivel azonban előbb-utóbb biztos, szóba kerülne a hűség-hűtlenség témakör, úgy általánosságban, ha elmondaná, tudomásul venném, nem befolyásolna.

Én se mondanám, de ha rákérdezne, őszinte lennék természetesen. Nem tagadnám le. Nem értek egyet azzal, hogy aki valakit megcsalt, az majd téged is meg fog. Én csaltam már, de utána nem is folytattam az alapkapcsolatot, rögtön lezártam. Mégse csalok meg azóta is mindenkit, akit szeretek, azt például sose tudnám. Mint ahogy fordítva se működik. Ha az előzőket nem csalta meg, attól még téged megcsalhat. Így születnek az első félrelépések. Bizony, sose a másodikkal kezdődik 😂 Szóval nálam minden új kapcsolat tiszta lappal indul.

2020. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Gáz téma mert:Többnyire a jelenlegivel lettek csalva az exek. Most komolyan, például hány szingli csajt ismertek ? Mármint aki annyira igazi szingli hogy kötetlen kalandjai sincsenek. Nemigen vannak parlagon. Nincs “interregnum időszak”, “meghalt a király, éljen a király!”Sőt :éljen az új király,szóval -értelemszerűen-meghalt a régi
2020. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Megtanultam, hogy a múltról semmit. Egy rossz pillanatban szeretik felhánytorgatni
2020. nov. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Totális őszinteség van köztünk. Mindent tud és mindent tudok, nics meg kegyes hazugság sem. Max olyan van, hogy elfeledtünk megemlíteni néhány részletet. De az mindig be lesz pótolva előbb utóbb.


A kapcsolatunk így tökéletes, soha meg csak okunk sem volt arra h vitatkozunk

2020. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!