Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalnátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnátok a barátnőtöket és az az életben nem derülne ki, elmondanátok neki abban az esetben, ha rájöttetek, hogy hülyeség volt és vele akartok továbbra is maradni? Vagy titokban tartanátok? Lányok is írhatnak fordított esetben.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Én elmondanám és rá bíznám a döntést hogy velem marad e vagy nem, még ha nagyon szeretem akkor is. Joga van tudni róla.
2013. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
1-esnél a pont, ment is a zöldkéz neki.
2013. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Én elvárnám a társamtól, hogy elmondja, mert még akkor is kell, hogy őszinte legyen, ha ez fáj. És mivel ezt elvárom, ezért feltételezhetően én is elmondanám fordított esetben.
2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem. A bűntudattal csak magamnak kell megharcolnom, azzal ha megosztom vele, csak leveszem a fájdalom felét a vállamról és ezzel nyugtatom magam, hogy legalább őszinte voltam...de milyen áron? Hiszen így neki is fáj. Lehet jönni a szokásos bizalom-el kell mondani dumával...de mindenki tudja, hogy utána már semmi sem ugyanolyan. Szerintem mindenki önmaga számoljon el a lelkiismeretével és törekedjen arra, hogy vagy ne kövesse el újból a hibát, vagy ha már nem megy a kapcsolat, akkor lépjen ki belőle. Szóval nem, nem mondanám el.

24/l

2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is elmondanám,persze az más kérdés ,hogy sose tenném meg vele. 25/L
2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd meg neki, csak megbántanád vele! Ha megbántad, többet ne csináld, ennyi!

Ha rájön, megszakad a bizalom, soha többé nem fog úgy bízni benned, mint előtte! Mindig azon jár majd az esze, hogy ha nem vagy vele, hogy biztos mással vagy, hidd el, tapasztalat!

Utólag jobban örültem volna neki, ha nem mondja meg, amiről nem tudok, az nem is fáj! Akkor még mindig együtt lennénk... De így szakítottam vele, mert már nem volt soha ugyanolyan a kapcsolatunk és hiába próbáltam elfelejteni neki, nem ment!

23/L

2013. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én volt akinek elmondtam és volt akinek nem.
2013. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Én még sosem csaltam meg senkit, de tartom magam annyira egyenesnek, hogy ha valóban szeretem és tisztelem a párom, akkor elmondom neki.
2013. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki valóban SZERETI és TISZTELI a párját, akkor meg sem csalja. Nem értem...ezt senki sem látja, aki folyton a bizalomra hivatkozik? o.O
2013. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Amit nem tudsz az nem fáj,én nem mondanám el,és nem is várnám el hogy elmondja forditott esetben,max akkor ha ki akarnék lépni a kapcsolatból.
2013. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!