Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagy gond, ha egy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond, ha egy rosszul működő toxikus párkapcsolatban a férfi megcsalja a párját? (Lent)

Figyelt kérdés
Csak a gyerekek miatt van együtt a férfi a feleségével és folyamatos terrorban tarja a nő. A nő is csalja Őt. Én vagyok a jelenlegi "párja" akiről nem tud a nő. Ez nagyon nagy hiba? Nem akar szétmenni, mert nagyon ritkán látná a gyerekeket.

2020. nov. 9. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Jaj ezek a csalfa pasik mindig érdekes módon házisárkányokkal élnek együtt, megcsalják őket, áldozatok. Milyen érdekes. Válni azt neeeeem, még mit nem. Hát akkor ki főzné meg a kaját? Ki vinné a gyereket iskolába? Ki mosná a ruhát?


Kérdező én a helyedben nem vennék részt ebben a színjátékban, úgyis rossz vége lesz.

2020. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Oh persze hogy a gyerek végett van csak a feleségével és ezért nem válik el tőle....


Ugye te sem veszed be ezt az igen csak gyenge hazugságot?! Mond hogy nem.... Ennyire nem lehetsz naív!

2020. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Egy darabig még hitegeted magad, aztán rájössz.Neki most egész kiegyensúlyozott otthon az élete, mert ami nincs otthon az megvan veled +újdonság, de ez nem sokáig tart. Űríteni használ téged, ha neked ez megfelel akkor jó, de akkor ez a kérdés sem lenne ha nem zavarna.
2020. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Az nem zavar, ha arra gondolsz, hogy az asszonyt is televeri néha?
2020. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is pont az egyes válasza jutott eszembe.


Lehet igaz, lehet nem. Csak egy álláspontot hallottál, illetve azt mondta amit akar. Úgysem tudod, hogy mi az igaz.

Sosem értettem ezeket a dolgokat. Két felnőtt értelmes ember szerintem megtudja beszélni a másikkal, hogy neki mi kell. Ha úgy van értelmesen is szét tudnak válni... És ha normálisak, akkor egyik sem zsarolja a másikat a gyerekkel. De az hogy csak a gyerek miatt maradnak együtt... Na ne már. A gyerek sem hülye. Lehet hogy még ha együtt vannak rosszabb is neki mert nem jönnek ki egymással és ez érződik, ami negatív energia... Stb. Stb.


Vagy ha együtt maradnak, de csak a gyerek miatt. Egyrészt jó színésznek kell lenniük ugye a gyerek miatt, másrészt pedig őszintén elkéne mondani a másiknak, hogy a gyerek miatt együtt maradni, de mellette ismerkedni. Ami egyébként szerencsétlen gyereknek elég fura lesz, ha esetleg anyuci vagy apuci talál egy komoly párt és hirtelen a másik párral van, nem anyuci/apucival.


Szó mi szó, duma az mindig van.

De a dolgokhoz értelmes emberek kellenek. Úgy nem lehetetlen megoldani.

2020. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Te nem vagy a párja! Még mindig a feleség a párja! Te csak a szeretője vagy, egy eldobható szextárgy!


Súlyos fogalom zavarban szenvedsz kérdező!


Egyébként hazudik a férj!

2020. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Te csak egy ribizli vagy

Nem igaz h nincs tartásod

30 N

2020. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

"Csak a gyerekek miatt van együtt a férfi"


A tipikus szöveg. Azt mégsem mondhatja, hogy szeret félre dugni.

2020. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

A férfi hazudik neked.

Hidd el teljesen jó neki ez a felállás.

Tipikus pöcs.

2020. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen gond. Csak az a durva, hogy valaki beveszi még ezt a "gonosz az asszony szöveget" 🙂

Neki így kényelmes. Van tiszta ruha kaja. Meg 2 ingyen lyuk. Persze, hogy nem akar válni.

2020. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!