Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a gyömrői alkoholi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a gyömrői alkoholista exem miért hazudja azt az embereknek, hogy megcsaltam, amikor ő csalt meg engem?

Figyelt kérdés

#hazugság #alkoholista #buta fasz #apja is ostoba
2020. nov. 16. 17:55
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem mer mérges ràd.
2020. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben miért volt fontos kiírni a lakhelyét? Ennek mi értelme van?


Amúgy azért, mert akik az ő oldalán állnak, úgyis neki hisznek. Akik a tieden, azok pedig neked. Az igazság pedig "nem fontos" általában.


Mi is honnan tudjuk, hogy te igazat mondasz-e?


*Alkonyzóna zenéje halkan, aztán egyre hangosabban*

2020. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért volt fontos, mert ha magára ismer vagy egy ismerőse ráismer esetleg, akkor tudja meg, hogy miféle hazug patkánnyal van jóban. Szerinted ha igaz lenne, akkor ezen rugoznék most? Mert akkor le se szarnám.
2020. nov. 16. 18:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt is le fogom szarni idővel, de addig is kicsit rágcsálom még ezt a csontot, mert most ez esik jól nekem.
2020. nov. 16. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, miért hazudja. Ha tudnád, mi az oka a hazugságának, hamarabb tovább lépnél?
2020. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene lát bele egy ismeretlen alkesz fejébe?
2020. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!