Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős pasimmal akarok beszèlgetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasimmal akarok beszèlgetni What's up-on. A felesèg tudja a telefonszàmomat. Biztonsàgosan beszèlhetek vele ott? A What's up megjelenìti a telefonszàmomat?

Figyelt kérdés
Ő ajànlotta fel, hogy beszèljünk ott, de nem ismerem az appot, nem kockàzatos ott beszèlni, ha a felesèg ismeri a szàmomat? Egyszer màr lebukott...

2020. nov. 24. 06:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
8-as! OK, hogy csak akkor tud üzenetet küldeni, de megkapja az èn üzenetemet akkor is, ha nincs elmentve a szàmom?
2020. nov. 24. 07:13
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt nem is èrtem mièrt a whatsapp-hoz ragaszkodik. A mi esetünkben ez nem tűnik biztonsàgosnak.
2020. nov. 24. 07:24
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer már lebukott,gondolom azért nincs a számod a teoban.Most úgy érzi lecsendesedett a dolog és a felesége nem figyeli.

Hát ne vegyen rá mérget.

2020. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
De most miért. ha lebuktok, akkor elválhat, és vleed lehet, még feleségül is vehet 🤣
2020. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14es na ja csak akkor már nem titkos az meg úgy nem izgalmas.
2020. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#14 Mert az ugye lebukásos dráma nélkül nem menne. Ja, bocs, de igen, csak nem akarja, a pasi.


Kérdező: a whatsapp telefonszám alapján működik. Én lusta vagyok leszinkronizálni a whatsappot a telefonos kontaktokkal (nem kell még egy alkalmazás, ami folyton pittyeg), DE:

- akinek megvan a számom ÉS tudja, hogy van whatsappom így is tud írni nekem (az kemény 1 ember)

- a neve helyett a telefon számát jeleníti meg. Mert ugye az azonosítója. (Ha szinkronizálnám, összehangolná a telefonomban szereplő nevével, de a száma ugyanúgy visszakereshető lenne.)

2020. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Édes bogyó szerintem ne te furfangoskodj ezen hanem találjon ki valamit a pasid ha akar.
2020. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!