Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok valakivel akivel csak kötetlen szexnek indult a dolog, (barátság extrákkal). Mikor először lefeküdtünk nem volt komoly egyikünk részéről sem, és én nem sokkal (pár nap) utána lefeküdtem valaki mással.

Viszont idővel megkedveltük egymást és kezdtem érezni, hogy talán kezd komolyodni a dolog és annál az egy alkalomnál többször nem csináltam semmit emiatt.

A dolgot bonyolítja hogy ez a két ember ismeri egymást mert akivel lefeküdtem ő egy régi haverom.

Nem tudok esténként aludni mert bűntudatom van. Ha elmondanám, belelátna mindent abba, hogy még mindig tartom a kapcsolatot a sráccal mert ugye barátok vagyunk, érzékeny dolog nála a megcsalás és ezt annak venné. Tönkre tenne mindent ha tudna róla de így meg én nem vagyok őszinte. Mit tegyek?



2020. nov. 24. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nyomja a lelked, mondd el.

Kötöttségek nélkül vágtatok ebbe bele, ez még abban az időszakban történt, ráadásul csak 1x.

Ha titkolod és kiderül, sokkal gyanakvóbb lesz, mintha elmondod neki, + magadról is leveszed ezt a terhet.

Szexkapcsolatnak indult, nincs joga számonkérni miatta, ez nem megcsalás.

2020. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak azért necces, mert még mindig jóba vagy azzal a sráccal. Ha elmondod, hogy lefeküdtetek, akkor a barátod nyilván nem fog örülni neki, hogy még mindig szoktatok együtt lógni. Neked kell mérlegelned ezt, te tudod, mit reagálna a barátod. Amiatt ne legyen bűntudatod, hogy lefeküdtél mással abban az időben, mert nem voltatok hivatalosan együtt, nem tartoztál neki magyarázattal. De ha ennyire gyötröd magad, akkor lehet jobb elmondani. Sok minden kiderül a pasiról a reakciója alapján.
2020. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!