Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy most már harmadik személy miatt is válni akarok?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtünk amikor bejött vírus a karantén alatt. Ami még annyira nem is zavart.

Hozzámentem feleségül, úgy hogy neki volt kettő kis gyereke ez sem zavart, mert imádom a kis gyerekeket. És akkor még azt hittem nem lehet gyerekem, szóval nem volt gond hogy van már egy kislánya és kisfia. (2F) (5L)

Segítő háztartásbeli vigyázó személyek voltak, akik ellátták a két kis gyereket, + az egész háztartást .

A férjem gazdag ,?de nem a pénz a minden .

Nekem is van saját vállakozásom, amit a férjem pénze és segítsége nélkül csinálok . 4 éve vagyunk együtt lett egy közös babának .


Az utóbbi időben az ő gyerekei pimaszok lettek. Neveletlenek lettek, amit nem tudtunk megbeszélni normális emberek módjára .

Volt , hogy megpofozott, volt hogy megvert és lila foltos lett a karom.

A szüleim a családom ezt tudtak , azt mondák hagyjam váljak el.

Mindenkinek volt egy utolsó esélye adtunk második esélyt ne váljunk el.... hátha csak a vírus miatt és karantén miatt vagyunk idegesek..

Meg ugye a férjem nem akart elválni ... azt mondta nem lesz több pofon de lett...

És zsarol a gyerekkel ha elválok a baba nála mard mert ő gazdagabb.

De nekem is van annyi pénzem , hogy szépen feltudjam nevelni jól a gyerekem.

Utánna továbbra is viták lettek...

Elhidegültünk ...

2 hónapja most egy üzleti úton van, mert a vírus miatt nem tudott korábban így dologozni.


Én közben megismertem egy férfit akivel közelebb együtt lettünk .

Többször összejártunk egymással, jól ki jövünk az ágyban is. Én nagyon vonzónak találom.Azt hittem csak Se.x lesz köztünk de komolyabb érzelmek, üzleti dolgok is lettek köztünk .

És most azt kéri tőlem a szeretőm ha valóban nem jó a házasságom váljak el mert őt zavarni fogja, hogy vele vagyok de este a férjemmel leszek egy ágyba .

Mit mondjak a férjemnek , ha megtudja hogy míg házasok voltunk és e közben megcsaltam és az ágyba kötöttünk ki agyonver és félek a gyereket elviszi tőlem.


Annyit hozza tennék ez az egész sztori nem otthon van Magyarországon hanem külföldön. És a férjem is külföldi és a szeretőm is. A gyerekem pedig kettős állampolgár .


2020. okt. 4. 10:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell indokolni a válást. Válsz és kész. Ha a közös gyereketek pici, szinte biztos, hogy neked ítéli a bíróság, feltéve, hogy tudod gondozni.
2020. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudom gondozni a gyereket. Van munkám 4 nyelven beszélek. Normális körülmény.
2020. okt. 4. 10:43
 3/19 A kérdező kommentje:
A gyerekem igenis elvan kényeztetve én megvan mindene. Tudom gondozni a saját gyermekem.
2020. okt. 4. 10:44
 4/19 A kérdező kommentje:
A mostani *szeretőm* is szereti gyerekem.
2020. okt. 4. 10:45
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Amúgy meg làtlelet van a bàntalmazàsról? Merthàt...az hogyismondjam, eléggé súlyosbító körülmény.
2020. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem engedte, hogy látleletet vetessek.
2020. okt. 4. 10:56
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem hány kérdés lesz még?! NEM KELL AZ Ő BELEEGYEZÉSE A VÀLÀSBA! Hétfőn szépen beadod a válási papírt és csókolom, elindul az eljárás. Senki nem tudja megállítani, ha te nem akarod, hiába veri a férjed magát a földhöz. Mi a kérdés még???
2020. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket meg nem veszi el senki! Túl kicsi, meg van elég pénzed hogy eltartsd, ezek üres fenyegetőzések. Legyen már eszed! Költözz el és add már be azt a papírfecnit, amivel elindítod a válásod. Komolyan agyvérzést lehet kapni hogy az ötödik kérdést írod ki. Ennyi idő alatt 15 ilyen válási kérvényt benyújthattál volna.
2020. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő most az apukád, vagy a férjed? Mert, nagyon parázol tőle, meg engedélyt akarsz tőle kérni... Nem egészséges a ferjedhez való viszonyod, ugye tudod?
2020. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hova lett az előző asszony? Az előző kapcsolatból még csak 2 éves a kisfiú (5 a kislány). Ezt meg hogy? És miért nála vannak (az apánál? A másik, h ilyen pici gyerekek mellett, te/ti hogy hogy 4 éve együtt vagytok... Vmi itt nem kerek.
2020. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!