Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted mi lesz ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi lesz ennek a folytatása? Mit tennél a helyemben (vagy az ő helyében)? (bocsi, hosszú, kérdezzetek bármit, de nagyon kell a tanács, észrevétel)

Figyelt kérdés

Augusztusban szakítottam a magyar barátnőmmel 2 év után, kulturális különbségek miatt. Akkor úgy éreztem, hogy hosszabb távon pl gyerekvállalásnál nem tudnánk megegyezni fontos dolgokról, jobb ha nem rabolom az idejét. Neki váratlan volt, egész szeptemberen sírt, mire elfogadta. Barátok akartunk maradni, extrákkal, amíg egyikünknek sincs senki, kb működött is. Leszögezem, hogy egy csodaszép kapcsolatunk volt, őszinte, együtt is éltünk, ajándék volt.

2 hete nem volt annyira nyitott felém, és ezért nagyon le voltam hangolva. Nem voltam túl a szakításon és nagyon szerettem azóta is, ugyanúgy mint előtte, de mindig erősen elutasítottam, akárhogy szeretett volna megint összejönni velem.

Kiderült, hogy megismert egy pasit egy buliban, utána később találkoztak, de nem ment fel hozzá, de múlt héten ott maradt a kijárási miatt egész éjszakára.

Ezt hazugságokkal leplezte. Mikor szembesítettem, hogy ne nézzen hülyének, bevallotta apránként. Amikor láttam, hogy furán mozog, megmutatta, hogy csupa kék-zöld a teste. És belül is fájt neki, mert a csávó úgy megrakta. (Kiskorában nemi erőszak áldozata volt, emiatt bepánikolt és mert nem volt hova mennie, csak együttműködött az első 10 perc után, halálra volt rémülve. Azóta pánikrohama is volt ennek kapcsán.)

Tudom, hol lakik az az állat. Szeretem ezt a lányt, különleges helye van az életemben. De a bizalmam megtört. Lecserélt az első alkalommal. Azt mondta, azért nem szólt, mert félt, hogy elveszít. Tudja, hogy hatalmasat hibázott, nem tud a szemembe nézni, folyton azt mondja, hogy nem érdemel meg, ne aggódjak miatta, hagyjam ott mert ez csak megbetegít engem, és megérdemelte, magának csinálta. Meg akarom bosszulni. Mindig ott akarok lenni neki, támogatni. Nem is tudom, hogy volt-e jogom számonkérni rajta ezt az egészet. Nyitott vagyok arra, hogy összejöjjünk megint, már látom, hogy mennyit jelent nekem ő, és változtam is azóta. Szerintem helyre lehetne hozni talán. Ő teljesen szeretné, de azt mondja, ez az én döntésem ezek után.



2020. nov. 24. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Hagyd a ribit, nem érdemel meg.
Helyre tudjátok hozni, jó kapcsolatotok volt.
Adj időt a dolognak, utána dönts (írd meg, mennyi időt)
Más véleményem van, leírom.
12 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de kidobtad. Semmi elvárások nem lehet. Eszem megáll az olyan phaszoktol, akik dobják a nőt, mégis ki vannak akadva, ha az ismerkedik mással
2020. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltessétek.. Alapból te szakítasz, aztán még kúrogatni jó, de barátnőnek nem kell. Majd ezek után ő ismerkedik mással. Aztán leribized. (hagyd a ribit, nem érdemel meg /mégis mit nem érdemel meg rajtad? Kihasználod csak /)

Mennyire szereteted... Gyönyörű dolog az ilyen szerelem... Vicc kategória..

2020. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas vagy!
2020. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Bocs, mindenki. A "ribi" kifejezést csak azért használtam, mert érzékletesebb azoknak, akik szerint hagynom kéne a fenébe az egészet.

Szeretem a lányt, azt akarom, hogy mindig számíthasson rám.

2020. nov. 24. 14:37
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi van??? Kidobtad, majd képes vagy a szemére hányni, hogy ismerkedik, meg ilyeneket írni, hogy megtört a bizalmad? Kapcsolat az nem kell, de keffenteni jó, mi? Az eszem megáll. Ilyen bizonytalanságban meg érzelmi terrorban nincs jogod tartani egy másik embert, aki szeret téged. Teljesen visszaélsz a helyzeteddel. Hagyd békén ezt a lányt, okkal szakítottatok, az pedig nem változott azóta.
2020. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy kérdező.
2020. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező Te egy igazi fasz vagy! Felejtsd el. Jobb lesz neki.
2020. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A helyében többet szóba se állnék veled. Olvasni is durva, hogy mit képzelsz magadról.
2020. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szakítottatok ezért nem tartom jogosnak a felháborodásod, hogy mégis miért feküdt le mással.


Ha szereted és ő is szeret téged én azt javaslom, hogy adjatok idő magatoknak.

Időt arra, hogy átgondoljátok érdemes e folytatni a dolgokat. Illetve,(ha úgy alakul) hogy a jövőben a gyerek kérdésben tudtok e majd közösnevezőt hozni.

Azt hogy mennyi időt azt nektek kell tudni.

Mindenesetre addig amíg nem tudtok dönteni azt javaslom ne keressétek egymást, ne beszéljetek. Szellőztessétek ki a fejeteket.


Ha továbbra is akarod őt és ő is téged akkor szerintem simán működhet a dolog újra, feltéve ha képesek vagytok egymásban bízni, és őszintének lenni.


Ettől függetlenül egy pöcsnek tartalak amiért kidobtad annak ellenére, hogy szereted.

Szerintem megtudtátok volna beszélni a dolgokat, ha ennyire jó kapcsolat volt a tiétek.

2020. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem hogy képes téged szeretni. Remélem hamar észhez tér.
2020. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!