Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretője volt egy éve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretője volt egy éve a páromnak pár hónapig, nagy nehezen ezen túl jutottunk, most viszont nekem van egy viszonyom a férjem őrjöng, válással fenyeget, szerintem valamennyire jogos hogy most ő tűrje el hogy nekem van, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Karma.
2020. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet. Láttam ilyet közvetlen környezetemben.

Pasi kolléganőjével kavart, amíg a nő az első gyermeküket szoptatta otthon. Kiderült, megbocsájtott neki. Utána prostikhoz járt, többször lebukott, megbocsájtott neki.

Aztán a nőnek lett egy sokkal ártatlanabb kapcsolata. A pasi teljesen szétesett. Mert, hogy őt nem lehet megcsalni... nem, ezt csak neki szabad.

Kettős mérce. Egyébként ők a gyerekeik miatt együtt maradtak.


Ha nincs gyerek, szakítsatok, ennek semmi értelme. Bizalom már nem lesz köztetek soha.

2020. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Minek vagytok együtt? Nem jogos a hisztije egyébként, meg is érdemli.
2020. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 acelsziv ***** válasza:
100%
Ezért kár együtt lennetek.
2020. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ügyesek vagytok... gratulálok!..
2020. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "most ő tűrje el" önámítás.


Egyik se tűrje el a másiknak.


Most visszakapta ugyan, de a házasságotoknak annyi.

Egyikőtök sem fog bízni a másikban, egyre több lesz

a megalázó élethelyzet, a sértődés, a "megérdemli, hogy

visszakapja".


Semmi értelme.


A férjed elszúrta, te meg rátettél egy nagy lapáttal.

2020. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy ki kell egyenlitődjenek a sérelmek, szeretnék új lappal kezdeni,nem volt tervezett a viszony de véget vetek neki, jó lecke volt a férjemnek leülök vele beszélni és megpróbáljuk rendbe hozni a házasságunkat
2020. dec. 2. 19:51
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Jézus, ilyen nyomik minek házasodnak, de komolyan?


És neki miért is kéne eltűrnie? Azért mert neked nem volt önbecsülésed, és maradtál, ezért neki is követnie kénea besz.ariságod? Na ennyi a különbség köztetek.

2020. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Jól is tetted....
2020. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Az a te döntésed volt, hogy vele maradtál, ezek szerint ez neked belefért, ő ezt csak kihasználta, hogy gyáva vagy lelépni.

Na neki meg nem fér bele, és elválik. Jól teszi.

2020. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!