Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egymásba szerettünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk egy amerikai lánnyal, de alig értjük meg egymást. Tudok valamennyit angolul, nagyjából működik a kommunikáció, de nem teljes. Mindketten budapestiek vagyunk. Működhet hosszú távon?

Figyelt kérdés
Már aludtunk együtt is, volt minden köztünk, de igazán nem tudunk egymással beszélgetni. Hogyan lehetne ezt fellendíteni?
2018. aug. 12. 21:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Tanulj jobban angolul. Amúgy is érdemes, manapság takarítónőnek se vesznek fel nélküle.
2018. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Tanulj meg angolul. Vagy szerinted hogy menne ha nem igy? :)

Ne sajnald az energiat ha ugy erzed megeri. Raadasul ahoy elottem irtak, nem haszontalan tudas ez..

2018. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szex hogy ment kommunikáció nélkül?
2018. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hármas! Mint már említettem, a kölcsönös vonzalom és az alap beszélgetési szint megvan. Egyébként meg szex közben szerinted beszélgetni kell? Ne legyél már diló.
2018. aug. 12. 21:19
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a jó szex magában hordoz némi kommunikációt. De másképp látjuk, te diló. 🙂
2018. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg tanuljon meg magyarul ha már itt van.
2018. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A közös nyelvtanulás még vicces is lehet, tessék belevágni!
2018. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, egész biztosan reszelés közben fogjuk átbeszélni az élet nagy dolgait. :D
2018. aug. 12. 21:30
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Hogy szerettetek egymasba, ha meg se tudjatok ismerni egymast, mert alig ertitek, amit mond a masik? :D Nekem ez kulfoldi parral, akivel 2 nyelven is tudunk beszelni felsofokon, de meg igy is siman felre lehet mondani dolgokat, ez magas :').
2018. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A szexről, vágyakról beszélni közben, amikor szükséges, te félkegyelmű.
2018. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!