Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki, miért tart szeretőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, miért tart szeretőt?

Figyelt kérdés
A válasz végére írjátok oda légyszi a korotokat és hogy fiú, vagy lány válaszolt. Köszi

2020. dec. 9. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Elégtelen mennyiségű szex miatt.

38/N

2020. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Szeretem a drága ajándékokat.

Parfüm, táska, óra, ruha, amíg lehetett wellnesz.

Rendes emberhez mentem feleségül, de szegényke dolgozik reggeltől estig, számlákra meg ételre van pénzünk, félretenni alig tudunk, pedig én is dolgozok.

Jól nézek ki,178cm,mellé 60 kg, szőke haj, szép arcom van.

Pasik mindenhol észrevesznek.

Így egy idő után beadtam a derekam, és engedtem a csábításnak.

kaptam is ajándékokat, így jobb lett az életem.

32N

2020. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
#2 Egy ócska qrva vagy.
2020. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
#3: nono! óvatosan a jelzőkkel! Annyit tudunk csak, hogy qva, azt nem, hogy ócska, vagy luxus e... Az csak az ajándékok árától függ
2020. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Aonime ***** válasza:
31%
Én szeretem a feleségemet soha nem hagynám el, viszont szeretem a szeretőmet is, hozza teszem a szeretővel jobb a szex, nekem valahogy így van egálba, lehet itt szidni de feleségemnek nincs hiánya semmibe:)
2020. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Nekem azért lett szeretőm, mert mi csak a gyerekek miatt vagyunk "együtt" évek óta szex nem volt közöttünk. Aztán pár hónapra lett Ő. Nem bántam meg.

37 n

2020. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

#5

Gerinces ferfiben hianya van

2020. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 rudesz2 válasza:
11%
Mert miért ne
2020. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Aonime ***** válasza:
65%
Hiába pontoztok itt le, ez egy elkurvult világ, ezer évre vissza meoleg egy férfi soha nem volt monogan típus, csak a mostanI papucsok akiket utána meg is csalnak, én véleményem szerint nem attól leszek jó férj hogy nem csalom meg az asszonyt, hanem attól hogy szeretem és nem szenved hiányt semmibe!
2020. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Szeretőnek nevezhető e az,ha valaki havi szinten összejár valakivel? Pusztán a szex miatt.

Ffi 44

2020. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!