Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaláskor az a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaláskor az a nagyobb szemét, aki csalt vagy a szerető?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a szerető tudja, hogy a másik fél egyébként foglalt és így a szexen kívül nem vár el és szeretne többet.
2020. dec. 11. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
A szerető nem fogadott hűséget, ő megkapta amit akart. Nyilván nem gerinces dolog amit tett. De egyértelmű hogy a megcsaló a ludas, ő alázza meg a párját ő veri át.
2020. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván az, aki csalja a párját. Ettől meg a másik sem szent, persze.

Amikor engem csaltak kb hálás voltam, hogy kiderült, milyen szarhazi volt az akkori párom:)

2020. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Aki csalja a párját...

A szeretőket nem feltétlenül ítélem el, mert sok esetben ők is át vannak verve és nem tudják, hogy ők tulajdonképpen csak szeretők.

2020. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak ugye mert sokszor a szeretőre (is) haragszik a megcsalt fél. Hogy a kis lótyó... meg a hülye f@szkalap... én valahogy úgy vagyok vele, hogy nyilván nem álmom vágyam egy ilyen kapcsolat, de ha egyszer szerető lennék, akkor nekem nem lenne lelkifurdalásom. Ha a csaló félt nem zavarja, hogy egyébként párja van, akkor engem miért kéne ez zavarjon
2020. dec. 11. 18:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy aki csalt. A szerető gyakran nem is tudja hogy ő éppen egy megcsalás résztvevője...
2020. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
A megcsaló a nagyobb szemét, mert ő két embert is használ a maga örömére. Az egyiket ezért a másikat azért. Az, hogy lett szeretője, sok esetben a megcsaló szándéka, keres, udvarol, provokál, hízeleg, amíg nem akad a horogra valaki, akit kedvére használhat az otthon biztonsága és kényelme mellett. A szeretőt egy használati tárgynak tekinti, rohadtul nem gondol arra, hogy esetleg vannak érzései, mert mondjuk félrevezette vagy hazudozott azért, hogy elérje a célját. A szerető sem bűntelen, gyenge volt megállni, de az esetek legtöbbjében rá van szedve, sunyi aljas módon, érzelmeket hazudva.
2020. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
A megcsaló,de a szerető is hibás,ha miatta szétmegy egy család főleg,ha gyerekek vannak.
2020. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen az, aki megcsalja a párját.
2020. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

",ha miatta szétmegy egy család"


Ugyan, nem miatta megy szét. AKi félre akar qrni, az megtalálja az alanyt hozzá. Ha nem Gizike, akkor Rozika.

2020. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
A megcsaló. Én többször voltam már együtt szexelni nős pasikkal. Minden esetben ők voltak a kezdeményezők. Én független voltam, csak éltem a lehetőséggel. Ha én becsületes jó kislányként visszautasítottam volna őket, akkor kerestek volna mást.
2020. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!