Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki folyamatosan csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyamatosan csalja a párját és másra vágyik az szereti? El lehet nézni z ilyesmit egy házasságban, ha amúgy minden működik?

Figyelt kérdés
2020. dec. 13. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy szereti! Inkább csak önmagát és a saját kényelmét. Kíváncsi lennék, hogy mi az a minden, ami működik, ha az alap tisztelet, szeretet, bizalom nincs meg?
2020. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Kezdődik....
2020. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Arra vágyom, akit szeretek. Két nőt (férfit) egyszerre csak szóban lehet, de valóságban nem.

Minden köztetek sem működik, hiszen már a másik tiszteletben tartása sem műgüdik.

2020. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Meséld már el kérlek, hogy mi az ami működik? Főzöl mosol takarítasz néha szétteszed?
2020. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szereti, önmagát.
2020. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 Ha nem tetszenek a kérdések nem kell olvasni, nem kell válaszolni. Tipikusan olyan lehetsz, aki ül, nézi a kérdéseket és várja mikor hol kibe tud belerúgni.. Miközben másnak komoly problémái vannak.
2020. dec. 13. 15:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, mosok, főzök, takarítok, dolgozok, jól kijövünk, jól kijövök a családjával, a barátaival mégis végig csalva voltam/vagyok. Pedig mindent megtettem..
2020. dec. 13. 15:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7# gondoltam hogy így van. Sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél. Ő nem becsül meg téged. Vagy elfogadod hogy mással is lefekszik, vagy továbblépsz.


4#

2020. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A te hibád. Ha az első, de legkésőbb a második eset után kib.od, akkor nem lenne most olyan férjed, aki egész életedben csalni fog.

De ha neked ez kell, az se baj, csak ne hisztikézz olyan miatt, amiről te tehetsz.

2020. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, miért nem léptél fel ez ellen a helyzet ellen, tehát nem vádollak, hogy miért nem léptél, azt viszont hiányolom , hogy nem írsz teljes képet magatokról. (Ezzel nem vagy ám egyedül!). Jobban tudnánk tanácsot adni.
2020. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!