Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalások, ghostingolások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalások, ghostingolások, elhagyások fő oka a férfiak részéről az, hogy kevés a fóka sok az eszkimó?

Figyelt kérdés

Közigazgatásban dolgozom így csomó fiatal nővel dolgozom és mindenki panaszkodik hogy minden férfi csak szórakozik, eltűnnek vagy megcsalják őket stb..

Én a fő okot abban látom hogy a nők nagy része a férfiak ugyanazon kis réteg tartja vonzónak és ezekből kevés van. Itt vagyok én is és csomó barátom akik egy nőnek sem kellenek és évek óta egyedül vagyunk.. persze mert nem vagyunk vonzóak


máj. 13. 08:55
 1/9 A kérdező kommentje:
# kellünk....
máj. 13. 08:56
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A pasik egy jelentős része úgy gondolja, hogy bármit bárkivel megtehet. Remélem majd ezeket a majmokat egyszer pofáraejtik.
máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát tegyél érte hogy az legyél...
máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem vagytok vonzóak, miért nem változtattok rajta?

Az ismerkedéshez és egy párkapcsolat kialakulasához, elengedhetetlen a fizikális vonzalom, ha ez nincs meg nem lehet okolni érte a másikat, amiért a vonzót keresi, de átvágják szerencsétlennek a fejét.

Az igényekből reális elvárásokon belül szerintem nem kell lejjebb adni, csak azért hogy legyen valakim.

máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látom nem a kérdésre válaszoltok.....
máj. 13. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Minden nő más típust tart vonzónak. Ha van kilenc nőismerősöm, mind a tízünknek tíz különféle férfi lesz vonzó.


Ha te egy nőnek se jössz be, próbálj elgondolkodni, min tudsz változtatni, javítani. Gondold át, hogy az utóbbi években milyen erőfeszítéseket tettél, hogy előbbre lépj, mik voltak azok a dolgok, amikre büszke voltál, és mik azok, amikre kevésbé.


A másik, hogy próbálj azon elgondolkodni, szerinted mik a "férfias" tulajdonságok, mitől lesz "férfi" egy férfi. Akár csinálj is egy listát magadnak. Ezt csak azért írom, mert ugye szoktam itt olvasgatni az incel pasik hozzászólásait, kérdéseit, és egyértelműen az jön le ezekből, hogy fogalmuk sincs, mit jelent, hogy "férfias". Valahol itt lehet a problémáik gyökere, hogy ezt a koncepciót félreértik. Sokan a toxikus maszkulinitással keverik a férfiasságot, azt hiszik, az erőszakosság, a bunkóság, nagyképűség a legfontosabb férfi tulajdonságok. Ezeket érdemes átgondolni, hogy mire mész velük.

máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gergelice16 ***** válasza:
74%

Szerintem függ attól, hogy milyen céllal keres párt az ember. Ha csak a szexualitás hajtja, akkor igen, kifogja ezeket a kapcsolatra képtelen embereket, akikkel minden csak a szexről szól. Ebben az esetben emberünk valószínűleg főképp a külső alapján ítélt, és nem fogja a fontos belső tulajdonságokat megtalálni emberünkben. Ha viszont a közösen megélt beszélgetések és élmények alapján dönt az illető, egy egészséges kapcsolat építhető ki. Ehhez persze kell egy nyitottság, hogy ne feltétlenül csak a külső alapján kezdeményezzünk vagy fogadjuk a kezdeményezéseket.

Én a feleségem felé kezdetben semmi vonzódást nem éreztem, de sokat beszélgettem vele, és idővel kialakult a vonzalom. Ez valahogy úgy történt, hogy megláttam azokat a külső jeleket, amik valamilyen belső tulajdonságát jól leírták. Elhívtam randizni, és most fog születni első gyerekünk :)

Mindenesetre ehhez kellett egy nyitottság, de így visszanézve úgy gondolom, nagyon jó döntés volt hagyni, hogy a tapasztalatok felülbírálják a belső elvárásaimat.

máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
A ronda nőknek sohasem kell ronda férfi de ez fordítva is igaz.
máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a rossz szülői minta...
máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!