Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ferjem hirtelen le a akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem hirtelen le a akarja borotvalni a nemiszervet.lehetseges hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Volt mar igy valaki hogy ebol jott ra hogy meg csaljak? Mielott meg ismerkedtunk is borotvalta majd en kertem ne tegye mert nem szeretem. Es most mafel ev utan elo jott azzal hogy le akarja.mi a velemenyetek csajok?

2020. dec. 16. 13:40
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele es alitja hogy nincs senkije... es hogy ilyesmire meg csak ne is gondoljak, hogy o csak az enyem en pedig az ove
2020. dec. 17. 13:00
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
Van okod arra, hogy ne bízz benne, megcsalt, hazudott, átvert már? Vagy alapból egy ekkora féltékeny, bizalmatlan hisztérika vagy?
2020. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Alapbol feltekeny tipus vagyok. De az elejen mikor meg osze jottunk es nem volt koztunk semmi meg szex sem. Akor meg csalt az exevel. De aztan engem valasztot.
2020. dec. 17. 14:41
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
állitja hogy nincs senkije,de már megcsalt,te hiszel még neki amit mondd? naivka,hidd csak el,megérdemled...
2020. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Tehat! Mikor mi osze jottunk 5 honapig nem volt koztunk semmi mert en nem altam keszen! Ebbol o azt hitte csak szorakozom vele.kozben neki fel bukant az exe aki ki akart vele bekulni es le fekudtek de o be valotta nekem es azt mondta o inkabb ki tart melletem ha en tenyleg akarom ot.azota osze hazasodtunk stb..
2020. dec. 17. 22:45
 26/30 anonim ***** válasza:
jó,és már rádunt,ennyi.most borotválja mert az új nője igy szereti.vagy szerinted miért borotválja? hmm?
2020. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem bírja elviselni a helyesírásod.
2020. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
O csak mondta hogy le borotvalja de mivel mondtam hogy nekem nem tetszik nem tette meg
2020. dec. 18. 22:34
 29/30 anonim ***** válasza:
Leborotválja a nemi szervét? 😂
2020. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem inkább csak a szőrzetet? Megsugom sokkal higeenikusabb
2020. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!