Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van értelme ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Tesóm 22 éves, otthon lakik, de dolgozik. Idén volt neki az első kapcsolata ahol végre elvesztette a szüzességét is. Előtte semmi. De 8 hónap után vége lett, a srác azzal küldte el, hogy elmúlt a részéről a szerelem.

Tesóm míg együtt voltak sem adta önmagát hiába mondtam neki hogy ez nem lesz jó.

Pl. Mikor jött a srác mindig kitakarította az egész lakást, csinált vacsit neki, kisminkelte magát, direkt kihívóbb ruhákat vett fel. És folyamatosan posztolt facebookon, de ott is úgy nézett ki mintha nem is ő lenne.

Átlag csaj picit molett pattanásos és mackó nadrágot hord itthon. Semmi extra.

Na most a múltkor elszólta magát hogy valakivel ismerkedik, de ő a 3.mert hogy a srác kapcsolatban van.

Én mondtam neki h szerintem ez nem jó ötlet, meg hogy ebből se lesz sok minden. De ő nem igazán hallgat másra.

Unokatesom meg még erősíti is, hogy más is így jött össze, hogy kitúrta kvázi a kapcsolatban lévő csajt.

Vélemény? Mit tanácsoltok? Miben tudnék neki segíteni?

Sajna barátnői nincsenek, ő ilyen otthon ülök anyám szoknyája mellett típus.


2020. dec. 20. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Valaki összefoglalná, hogy ki kicsoda a történtben? Mert elég nagy katyvasz lett.
2020. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok egy 30 éves ffi


Van egy 22 éves húgom (róla szól a sztori)


Akinek volt eddig egy kapcsolata ahol őt küldték el


Most épp tönkre akar tenni egy kapcsolatot mert ő a 3.kerék


Ebben az egyik nő nemű unokatesonk támogatja

2020. dec. 20. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme van, de szerintem ezt neki kell átélnie és tanulnia belőle. Úgysem hallgatna rád.
2020. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
ha egy emberben 22 évesen nincsen meg az az alapvető erkölcsi érzék,vagy inkább empatikus érzék,hogy alapból nem tesz ilyet,akkor megmagyarázni sem fogod tudni neki,hogy miért ne tegye,mert nem fogja megérteni,vagy felfogni.
2020. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
A tesód csak azért kell a pasinak hogy pàrszor megkúrja meg leszopassa. Utàna lapát.
2020. dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Savlekotő ***** válasza:
50%
Szállj le róla kb mintha te akarnál a pasija lenni..
2020. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá. Amúgy nagyon sok lapos kapcsolat úgy ér véget, hogy a pár egyik fele találkozik valakivel.
2020. dec. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Ameddig nem esik pofára,nem tanulja meg!
2020. dec. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
Tegyük fel sikerül neki összejönnie a sráccal,így a férfi szakít a jelenlegi nőjével az új csaj miatt.Viszont pár év múlva a tesód is simán járhat úgy ahogy az előző barátnő járt,hogy kitúrja egy újabb nő a kapcsolatából.Van olyan ismerősöm,aki hasonlóan jött össze férfival,aztán kb 3 év múlva szakított vele is a pasi,mert talált egy jobb szebb nőt tőle.Én tuti nem mennék bele olyan kapcsolatba,ahol egyelőre csak szerető lennék.Alapból nem is jönnék össze olyan nővel,akinek van pasija.
2020. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!