Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van meg ertelme ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg ertelme ennek a kapcsolatnak? Vagy ez lenne a normalis?

Figyelt kérdés
4 honapja van egy kapcsolatom, de elotte vagy 1,5 honapig csak randizgattunk. Egyaltalan nem erzem magabiztosnak mellette magam. Folyamatos megfelelesi kenyszert erzek. Illetve magas elvarasokat is tamaszt felem (mikozben en ugy fogadom el ot ahogy van). Kezembe volt a telefonja es kapott egy furcsa uzenetet a baratjatol. Lehet megkovezni de igen beleolvastam, de nem a beszelgetesekbe csak a nevemre kerestem ra, hogy rolam miket irt/ hogyan velekedik rolam. Elotte viszont volt egy lany akit kitargyalt, hogy mennyi salatas a puncija es o mennyire undorodott tole es sose akar ilyet tobbet latni. Hozzateszem, hogy az enyem is az! Emiatt megint csak lett bennem egy gatlas. Tovabba az elejen azt is irta, hogy en se vagyok nagy szam de jo a szemelyisegem. Miert van akkor meg velem? Mert hogy azota mindenkinek mondja hogy mennyire szep vagyok es naprol napra szebbnek lat.. meg ossze akar koltozni velem, vagyis azt szeretne hogy en koltozzek oda hozza es minden programra visz magaval.
2020. szept. 28. 11:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tovabba kuldozgetnek egymasnak lanyokat, hogy igy meg ugy megdugnak oket..
2020. szept. 28. 11:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a folyamatos alázgatást, maradj csak vele.
2020. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja. Amikor meglátod hogy a pasid küldi a másiknak hogy milyen jól néz ki, és akkor egy szarnak érzed magad. Ismerős érzés. És akkor olyan kukák hogy nem értik hogy mi a bajod. 😖


De egyébként ez nem jó nyilván te is érzed. Viszont szerintem a személyiséged tesz egyre szebbé. Ahogy megismer egyre jobban, úgy a belsőd a külsődet is szebbé teszi.

2020. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt a legelejen beszeltek, azota semmi negativat nem irt rolam miota egyutt vagyunk. Folyamatosan dicser, masok is, es mindig jon bujik stb. Ezert nem hagyom meg el. De nem tudom mennyire normalis az, hogy mas lanyokrol beszelnek a szingli barataival hogy kit nyomnanak meg. Csak felhozni se tudom, mert akkor azon lesz a vita hogy mit neztem bele
2020. szept. 28. 12:05
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudok ilyen beszélgetésről a páromnál, és nem is szeretnék mert tudom hogy nagyon fájna szóval remélem nincs is.


Viszont annó beszéltem egy pasival, aki szerint hiába van barátnője, attól még imádja szereti azt akivel van, de közben mást is megnéz és ugyanúgy mondja hogy megdná.


Ismerek olyat is, aki szerint ez nem normális.


És én ebből a két véleményből gondolom azt, hogy van aki ilyen, van aki olyan.

Szerintem a barátod szerint ez normális, de attól még ugyan úgy érted van oda csak neki ez ilyen plusz.


Tulajdonképpen én sem értem, csak gondolom, hogy így van.

2020. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam ott vérzett el az utolsó exem, hogy ő is magas elvárásokat próbált felém támasztani. Lapát volt azonnal, amikor rájöttem, hogy csak nekem kellene formálódnom az ő elképzelései szerint. Amikor összejöttünk, akkor is ugyanolyan voltam, mint később. Ha ez nem felelt meg, akkor mi a fszomért jött össze velem?

Azért, hogy átalakítson a kénye-kedve szerint? Ezt benézte.

Az ilyen beszélgetés után viszont azonnal lapát lett volna, ha találtam volna ilyet. Ez végtelenül megalázó egy kapcsolat kezdetén. Hiába a későbbi dicséret, ha az elején ilyen kijelentései voltak.

2020. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen kiderülne, baxnám ki az illetőt. Nem mentség, hogy az elején volt. Szóval akkor úgy indult, hogy mindegy, jó lesz neki ez is, talán bejön. Hogy a többi gyerekes szarságot ne is említsem. Mert nem a tinibe lett kiíva.

Hát, nekem ez nem fér bele, sorry.

2020. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat.
2020. szept. 28. 12:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyaltalan nem erzem magabiztosnak mellette magam. Folyamatos megfelelesi kenyszert erzek. Illetve magas elvarasokat is tamaszt felem (mikozben en ugy fogadom el ot ahogy van)."

Ha ezeket érzed, régen rossz az egész.

2020. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem húznám ezt tovább...
2020. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!