Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is szar ember vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szar ember vagyok?

Figyelt kérdés

Anyuék egyik nagyon közeli barátjáéknál dolgozik egy velem egyidős csaj, nevezzük Petrának. Mi ismerjük egymást, nyáron párszor beszéltünk is.

Én szingli vagyok. Eddig egy csávóm volt. November óta Petra barátja elkezdett velem beszélgetni, nyomulni.A srácot én előtte nem ismertem. Nagyon rossz családi helyzete van, így jelenleg nem is lakik otthon. Hol Petránál,hol a mamájánál alszik.

Viszont én ahelyett hogy vissza utasítottam volna belementem a dologba.

Én járok a sráchoz hogy ne legyen feltűnő, de még csók meg simogatás volt, szex nem. De ő már nagyon akarná. Igazából én nagyon szerelmes vagyok már, lehet ha így meg hamarosan lefekszem vele. Otthon titkolom mert ha kiderül úgy gondolom balhé lesz.

Apám szereti ha jó hírnévnek örvend a faluban. És Petra meg nagyon kedves, aranyos lány, aki szinte családtag apumék barátjáéknak.

Tesóm mikor megtudta annyit mondott hogy nem gondolta volna ezt rólam. (sajnos máskor is voltam már ilyen szituban)

Meg h ő nem tenné érte tűzbe a kezét hogy a gyerek később velem nem tenne meg hasonlót.

Mit gondoltok?


2021. jan. 2. 14:44
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
99%
Mondjuk nekem nem kéne olyan ember, aki csalja a barátnőjét, de azért a segítséget elfogadja tőle. Undorító az ilyen. Ha belemész, te is.
2021. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem előbb dugjál velem.
2021. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen... szar ember vagy. És igen, simán a pali ejthet, amikor akar, mert megteheti veled is. Ezzel légy tisztában és ha te ezzel együtt tudsz élni, hogy valaki szeretője vagy és belemosolyogsz a megcsalt arcába, akkor hajrá. Csak nehogy egyszer te legyél a másik oldalon és neked mosolyogjanak az arcodba ugyanígy. Nincs mág egy ilyen rettentően megalázó dolog.
2021. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy szar ember vagy, már csak azért is, mert van gyomrod ilyen férgekkel összeállni. Sebaj, szenvedj csak ócska hamis szeretetmorzsákért, ezt választod tehát megérdemled.
2021. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
94%
Igen sztem is szar ember vagy .
2021. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
93%
Igazából inkább csak sajnállak. Valami nagyon elkeseredett helyzetben lehetsz lelkileg, ha ezzel beéred. Egyébként ez a pasi mindkettőtöket csak kihasznál, butaságot csinálsz.
2021. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
89%
Igen, görény kis csitri vagy, főleg, hogy írod, nem ez az első ilyen eset. De ezért ne érezd rosszul magad, csak fogadd el magad, vállald fel és ne sértődj meg az ilyen jelzőkön.
2021. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az vagy. A kutyám alá nem tennélek rongynak.
2021. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
87%
Szar ember vagy, ja.
2021. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Szerintetek apám le fog baszni ezért?
2021. jan. 2. 15:32
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!