Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásos sztorik érdekelnén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásos sztorik érdekelnének, miért és meddig csaltatok meg valakit, vagy csaltak meg titeket?

Figyelt kérdés
Mi volt a kiváltó ok, ha volt egyáltalán és meddig voltál vagy voltak veled hűtlenek?

2021. jan. 3. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
A kiváltó általában a kevés szex és/vagy intimitás. Az újdonság keresése, a hosszú unalmas párkapcsolat, a megszokás. Valahogy így voltam vele én is. Egyszer csak jött egy lány (asszony) akinél szintén ugyanez állt fent. Egymásra találtunk és 5 hónapig együtt voltunk. Csodálatos időszak volt, de sajnos be kellett fejeznünk.
2021. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
5 év. Most fogok szakítani, ha felhív az ünnepek után. Szerelmesek lettünk egymásba a munkahelyen. Tudom, hogy részéről is nagy szerelem volt egy darabig. Nekem a házasságom itthon unalmas volt. Nem fejlődött velem együtt a férjem. Leragadt, hogy neki van egy szakmája. Semmi újba nem hajlandó belekezdeni. Még vezetni tanulni, internetet használni sem. A szeretőm a számomra mindenben ideális férfit testesítette meg. Külsőre, belsőre. Bár tudtam, hogy nős és nem válik el. Otthon rendszeres a szex, szereti a feleségét - meg engem is-. Az életem része lett. A heti találkozások, nagy beszélgetések. Viszont ,hogy elmúlt részemről a rózsaszín köd és részéről is, egyre világosabban látom a helyzetemet. Ennek a férfinak a felesége a nagy szerelme, aki elképesztő elvárásokat támaszt vele szemben. /Nem kezdem el sorolni, sok lenne, meg párat meg is kellene magyarázni miért van./ Ő is szeretőként kezdte. "Barátom" felrúgott érte mindent. Elvált - ami igen ritka egy szerető miatt -. Az akkor felnőtté váló gyerekeit elidegenítette. Azóta sem tart velük semmiféle kapcsolatot. Aztán véletlenül lett egy gyerekük, akit "barátom" imád. Ja, és nem egy szakadt elvált pasiként került ki a házasságából. Az anyagiak 3/4 részét azóta is Ő biztosítja. A nő - elmondása szerint- néha minősíthetetlenül beszél vele. Tehát én azért kellek, hogy élete szerelmének a természetét, elvárásait tudja teljesíteni. Tőlem kapta meg azt a lelki támogatást ami ezt számára elviselhetővé teszi. Azt gondolom az én esetem az a tipikus jelenség volt, amikor a harmadik fél tartja össze a házasságot. Hála istennek részemről vége.
2021. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt egy barátnőm akivel több mint két évig voltunk együtt. Sosem voltam az a típus aki szerette nagy dobra verni a kapcsolatát közösségi médiákon azonban ő nagyon is szerette ezt. Mindneről kép, bárhol voltunk stb.. Szerette mutatni nekünk mennyire bejött az élet. Utánna jöttek a féltékenykedések az egyetemi csoportársakra, mert a csajok minek írtak rám ?! Minek raktak ki velem sztorit, mikor csoportosan elmentünk szórakozni ?! Azon felül, hogy én sosem raktam velük ki semmi posztot se sztorit és csak az egyetemi vagy munka ügyről beszéltünk. Később jöttek a turkálások az üzeneteimben. Elmentem például este edzeni és mire jövök haza addigra számonkérés jön, miután kutaott a lapotopomban, hogy én annó minek írtam X el és Y al, amikro "mink még csak ismerkedtünk és nem is voltunk együtt".


Ami ennek a vicchegynek a csúcsa volt az az, hogy ő meg folyamatosan bejelentette, hogy milyen fiúk írtak rá és folyamatosan hívták őt el ide oda szórakozni vagy randizni. Nem mondtam rá neki semmit, abszolutt nem érdekeltek mások bepróbálkozásai, mer tudtam, hogy megbízhatok benne. Viszont az már vicces volt, hogy ő folyamatosan még hetek vagy hónapok után is felhozta ugyan azokat a srácokat akik írtak neki, hogy még mindíg próbálkoznak. Ebből már csak az jött le, hogy akkor nem is nagyon offolta ki őket, mint amennyire nekem panaszkodott és amennyire mondta, hogy nem érdekli őket. Valószínűleg egy kis féltékenységet szeretett volna elérni nálam a figyelemért. Enyhén szólva nem jött be neki.


Nos a vége úgy zalott az utolsó pár hónapban, hogy megismerkedtem valakivel, akivel csak beszéltünk és a végén egyre jobban kezdtem érezni magam vele mint az akori barátnőmmel. Már akkor kijártunk mikor még a kapcsoaltom vége felé jártam. És a szakításunk napján a barátnőm irdatlan sok újból feljövő gyerekességet vágott a a fejemhez (szokás szerint amiket eddig), amiket csak hallgatam és hallgatam egy órán keresztül, majd a végén azt mondtam neki nekem ebből elég, végeztem. Akkor nagyban elkezdett pityeregni és sírni és könyörgött, hogy beszéljük meg. Nem éreztem szükségesnek, mert 2 éven kereszetül, kb minden hónapban rendszerességel jött ez a hiszti rohama amikor mindent a fejemhez vágott szóval ennek sem lett volna már több értelme. Amikor este elváltunk akkor eljött hozzám az a másik csaj és sexeltünk egy jót.


Röviden ennyi, nem volt szándésok a megcsalás, de így alakult.

2021. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egészségetekre 😂
2021. jan. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!