Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A volt barátom többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom többször megcsalt és így elkaptam tőle a HIV-et, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy nagyon féltem ettől a betegségtől. Amikor elkezdtünk járni, akkor is elvittem tesztre, ami akkor még negatív volt, tehát biztosan tőle kaptam el.

2021. jan. 3. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Magadat is tesztelted akkor?

Érdemes újboli tesztet készíteni, mert nem 100%-ra biztos az eredmény.


Mit tennék a helyedben? Felkeresnék szakértő orvosokat. Szerencsére mára már jól tudják kezelni ezt a betegséget. Továbbá felhívnám az ex figyelmét, hogy ez a helyzet és mondja el az összes szexuális partnerének, ne terjesszék tovább a kort.

2021. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Keresnék egy ügyvédet és megkérdezném, hogy nem lehet-e kártérítést perelni tőle.
2021. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Voltam akkor tesztelve és a kapcsolat elején negatív volt.
2021. jan. 3. 20:33
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt javaslom, hogy ügyvédet kérdezz meg.
2021. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Pereld be nyilván basszus, ne már! Szörnyű!
2021. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem látom értelmét az ügyvédnek. A megcsalás nem bűnügyi kategória, azt meg feltételezni, hogy szándékosan fertőzte meg, elég meredek lenne, bizonyítani meg lehetetlen.

Legjobb amit tehetsz, hogy a saját egészséged érdekében lépsz. Nem lehetetlen kigyógyúlni (bár eddig csak kettő dokumentált eset van), de kezelni jól tudják már. Továbbá a nővel beszélj, nagyon fontos, hogy elmondja a volt partnereinek, hogy ők is betegek lehetnek!

2021. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Folyton hazudozott, amíg ki nem derült, hogy mindketten pozitívak vagyunk. Mondogatta, hogy nem csalt meg
2021. jan. 3. 20:40
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, ami veled történt, biztosan nehéz feldolgozni. Szerintem sem fogsz sokra menni az ügyvéddel ez ügyben, de egy próbát megér. Épp tegnap láttam ezt az egyik sorozatban, azóta én is ezen párazom. Nálad hogyan derült ki?
2021. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

ahham... jó kis troll kérdés


te vagy az egyik mi?


[link]


mert kb alig vannak Mo-n fertőzöttek, de te itt a GYKn kell, hogy erre választ kapj

2021. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az exem biszexuális...
2021. jan. 3. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!