Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, es öngyilk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, es öngyilkos akarok lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk egyutt a párommal, de az évek alatt valami elromlott, es elegge eltsvolodtunk egymástól.

En vegig őszinte es hűséges voltam viszont az elmúlt hónapokban kiderült, hogy fiatal korához kepest komoly alkohol problémái vannak ami által sokat hazudott nekem... ez egyaltlaan nem ok arra, ami történt , de tovabb tsvolodtam tole es egy munkatarsammal egy fajta viszony alakult ki, amiben nem feküdtünk le egymassal, csak csók volt párszor , beszélgetések , illetve 3 napja kicsit tobb is( előjáték ) .. soha nem csaltam meg senkit, azóta lebetegedtem a bűntudatba es az onutalatba! Igy is pszichés problémáim vannak, de most oroasi méreteket olt, folyamatosan onkárosító gondolataim es cselekedeteim vannak, a masik férfinak megmondtam, hogy ennyi volt részemről ez nem ismetlodhet meg, es lezárom . A párom mindig hangoztatta a megcsalas nem megbocsájtható, azonnal vege lenne, ott mindent szet csapna akkor. Sajnos hirtelen haragu es kicsit agresszív is tud lenni igy nagy baj volna ha elmondanám... minden értelemben tobb ember elete is tonkre menne ezáltal, főként neki okoznek hatalmas sérülést.

lehet igy ezzel egyutt elni? A bűntudattal?!

Van akinek ugy jott helyre a másikkal hogy végül nem mondta el?

Szeretem, es kepes vagyok tenni erte barmit!!! Azon tul hogy elmondom! de tudom hogy nem lehet jova tenni hiszen ez ra nézve megalázó!

Mit tegyek, hogy helyre hozzam?

Muszaj elmondani?

A legrosszabb az egészben l, hogy most készülünk parperapiara menni, de így felek, ezt a lehetőséget meg sem erdemlem az elettol!


Kérek szepen mindnekit ne szidjon mert tisztában vagyok azzal mit tettem es milyen undorító féreg vagyok.... azzal is hogy sokan elmondanak, de azt nem lehet, anélkül szeretnem helyrehozni .

Hagyjam el mert jobbat érdemel? De tenyleg fontos nekem, es tenni akarok erte!!!!!!!!!!!


26N


2021. jan. 21. 11:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elveszíteni, helyre szeretnem hozni!😢
2021. jan. 21. 11:45
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Nőjj fel. Ezt tedd. Felnőtt vagy, vállalnod kell a tetteid következményét. Ha valóban mentális beteg vagy, akkor keress fel egy pszichológust vagy pszichiátert. Viszont nagyon manipulatívan és gyerekesen viselkedsz.
2021. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tudom.

De szeretném ugy helyrehozni a dolgokat kettőnk között hogy nem mondom el!

Szeretem a párom es egy ilyen undorító hiba miatt nem borulhat minden.

Kepes vagyok 100% ra figyelni innentől es bele adni mindent, de a buntudatommal nem tudok mit kezdeni !

2021. jan. 21. 11:50
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

116-123

A nap 24 órájában, bármely szolgáltatótól ingyenesen hívható!

2021. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

'Szeretem a párom es egy ilyen undorító hiba miatt nem borulhat minden.'

Akkor szerinted milyen hibák miatt mennek tönkre a kapcsolatok, ha nem pont az ilyen undorító hibák miatt? Ha eltávolodsz valakitől, akkor vagy megpróbálod helyrehozni és újra közelkerülni hozzá, vagy szakítasz. Nem értem miért tűnik megoldásnak a megcsalás...

Igen, muszáj elmondani, mert megérdemli, hogy ne hazugságban éljen. Ha elég erős a kötelék köztetek, akkor talán kibírja ezt is. Amúgy meg úgyis kiderül.. egyik barátnőm is megcsalta a párját, nem mondta el neki. Eltelt 3 év, szinte már el is felejtette, amikor egyszercsak a szerető megkereste a párját és elmondott mindent.


Amúgy az öngyilkosság szerinted megoldás? Szánalmas, hogy ennyire nem vagy képes felelősséget vállalni a tetteidért. És akkor majd ezért szenvedjen a családod és mindenki aki szeret, mert te megcsaltad a barátodat és bűntudatod volt? Egy életed van, becsüld, tanulj a hibáidból, vállalj felelősséget. Akkor utáld magad, ha nem tanulsz ebből a hibádból és legközelebb is megteszed. Most azt a rengeteg energiát amit önutálatra fordítasz, használhatnád fejlődésre, önismeretre is.

2021. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi vezetett a többszöri megcsaláshoz, azon kéne elgondolkodni. Van egyáltalán mit megmenteni azon a kapcsolaton?


Mindenesetre ha komolyan gondolod, akkor el kell mondani és tiszta vizet önteni a pohárba, majd ha még kíváncsi rád az alapoktól újraépíteni a kapcsolatot. Párterápia hazugságok mellett az ablakon kiszórt pénz. Az önsajnálat és önpusztítás helyett tényleg itt az ideje felelősséget vállalni a tetteidért. 26 éves vagy, fiatal de már rég nem gyerek. Ha szétmentek, szétmentek, ez van. Joga van a párodnak tudnia ezekről és ennek fényében dönteni. Ha szakít is veled, akkor miért dobnád el az életed? Majd jön a következő szerelem.

2021. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Elromlott a kapcsolatod, rendbetehetted volna vagy szakíthattál volna, de nem, te a megcsalást választottad. Ez egy döntés volt, egy tudatos döntés amit meghoztál. Ha a megcsaláshoz elég nagylány voltál, akkor a tetteid következményeit is hasonlóan vállald.

Azt írod szereted, de ha szeretnéd nem árultad volna el. Most csak attól félsz, hogy annyi a kényelmes megszokott életnek.

Szakíts szépen és mondj el mindent a palidnak.

2021. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj, elarulok egy titkot.


Soha de soha nem muszaj elmond neki.


Tenyleg nem.


Merlegelj magadban, tedd rendbe magad, vond le a kovetkezteseket es fel a fejjel. Lehet ez kellett ahhoz hogy rajojj hogy o az igazi es hogy soha ne tegyel meg hasonlot se.

2021. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem opció az , hogy elmomdom, mert tudom a körülményeink es a o maga sem hagyna annyiban!

Nem lattam a megcsalást megoldásnak! Eletem legrosszabb hibája volt ez amit mivel ismerem csak ugy tehetek jova ha nem tud rola...

ha lezártam a férfival es a párommal parterapiara megyunk miert lenne kidobott penz?! Ha mindent bele adok!

2021. jan. 21. 13:19
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Együtt tudnál élni a ténnyel, hogy átverted a párod?
2021. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!