Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám feldolgozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feldolgozni azt h a párom meg akarta ölni magát azért mert megcsaltam?

Figyelt kérdés

Kórházba is került, és majdnem úgy volt hogy az egyik kezét soha nem fogja tudni használni. Szerencsére ez nincs így, de én nem tudom feldolgozni azt a látványt h ömlött a vér belőle, a húsa kilátszott.

A szemében pedig láttam a hatalmas félelmet,h nem fogja tudni használni többet a kezét.

Megaláztam ezzel a megcsalásos üggyel a munkahelyén is,így lelkileg csak jobban megviselte. Ez is közrejátszott eme gondolatában sztem.

Ő nem mutatja de tudom h nagyon fáj neki ez az egész.



2016. febr. 22. 21:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
egyszeruen, aki hulye haljon meg
2016. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Egy percig nem tudom sajnálni a párodat. Tény, nem volt szép tőled, hogy megcsaltad és akkor ezzel finoman fogalmaztam.


De hogy ezért valaki felvágja magát.. Hát igen, elég morbid ezt mondani, nyilván nem is szó szerint értem, de jól írta az első.. aki hülye, haljon meg.

2016. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Pedig ha ismernétek szeretnétek,mert nagyon jó ember.

És nagyon nagy szerencsém van vele,mert amúgy iszonyat jó ember, csak sztem én tettem tönkre. Nem sok ilyen jólelkű (és sajnos érzékeny) ember van a világon,mint ő.

2016. febr. 22. 22:02
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Igazából a barátod mentális beteg. Szóval ez tőled független valamilyen szinten (bár tény, hogy ha ennyire nagyszerű ember, akkor mi a pöscömért kellett megcsalnod?), de nem tudom.. Jár kezelésre? Van értelme pátyolgatni, hiszen látszólag neked nem ő való.
2016. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Akkor meg minek csaltad meg? Komolyan nem értem a logikát.

Ha mégsem nedvesedik a nunid az érzékeny férfiakra akkor keress egy domináns bunkót. Őt nem fogja érdekelni, ha megcsalod, úgyis megteszi előtted 50 másik nővel.

2016. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék magyarázkodni h miért csináltam, és őt sem szeretném bántani,h kifogásokat keressek a tettemre.
2016. febr. 22. 22:14
 7/23 Költőnő? ***** válasza:
46%

először le akarom vágni a kezem, utána meg félek, hem bírom használni? Hát ha én félek, h nem tudom használni a kezem, akkor nem vagdosom.

Btw ez szánalmas.

2016. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Hát ne még egy megcsalással...
2016. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

# 7: gyökér

kérdező: gyökér

2016. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Költőnő? ***** válasza:
84%
azért vagyok gyökér, mert nem tudok sajnálni egy embert, aki ilyen durván sakkban tart vkit ilyesmivel? Ha egy megcsalásra ígí reagál vki, hogy reagál pl egy szakításra? Ez mi, ha nem érzelmi zsarolás?
2016. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!