Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Képes lennél megcsalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lennél megcsalni a férjed/feleséged?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
75 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Simán
2021. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Ekkora gyökér kérdést. Mit akarsz belőle kideríteni?


Képes lennék, igen. Ahogy embert ölni is képes lennék, annyit jelentene számomra, mint egy szúnyogot agyonverni. De ettől még egyiket sem fogom megtenni, mert van olyan is a világon, amit úgy hívnak, hogy erkölcs meg gerincesség.


Nekem nem kell hozzá sem képzeletbeli istentől, sem ember által hozott törvénytől rettegnem, mert nem azért nem teszem meg.


Saját elveim vannak, amibe nem fér bele az, hogy megszegjem az ígéreteimet, amennyiben hűséget ígértem.


És ezerszer jobban tudom tisztelni azokat az embereket, akik szintén ilyen elvek szerint élnek, mert ezek azok az emberek, akik meg fogják mondani 8 év házasság után is, hogy "Ne haragudj, de másra vágyom. Szép volt együtt ez a 8 év, de ezt közölnöm kellett veled és ha most emiatt vége, akkor tudomásul veszem."


A többi meg sunnyog, meg letagadja meg magának se vallja be meg úgy él le egy életet is, hogy másra gondol szex közben vagy visszautasítja, amikor csak lehetősége van rá.

2021. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem lennék képes. Amikor már nem volt intimitás a házasságunkban, elváltam. Mert nem tudnék hazugságban élni.
2021. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Jaj hagyjuk mar 2es valaszolo, nem felsz a torvenytol sem, egy kiflit nem mernel ellopni a kisboltbol.
2021. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy akkor is megcsalnád, ha minden rendben lenne a kapcsolatotokban?
2021. jan. 31. 19:45
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

1x csaltam meg az exem, azt is nagyon megbántam és megbélyegezte onnantól a kapcsolatunkat.

Egyelőre nincs házastársam, de nem. Többet nem követnék el ilyen hibát, megszenvedtem miatta rendesen. Soha többet. Tanultam belőle.

2021. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Az exemel alig volt szex konkretan 2evig semmi. Nem akart pasi letere. Fohalmam sincsen mi volt a baj. De egy veszekedes alkalmaval azt mondtam neki h oke nem kell szexelni de akkor enegoldomashogy mert nekem szuksegem van intimitasra es szexre is! Ravagta h nem erdekli.

Akkor tajt kerult az utamba egy olyan ferfi akivel szeretok lettunk vagyis tobb azert.


Vagyis ebben az esetben nem mondanam megcsalasnak leven es szoltam. Ot meg nem erdekelte.

Ez volt az utolso szog a kapcsolatban fel evre ra kivagtam...

2021. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Ahol minden rendben van ott nincs megcsalás.
2021. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
sosem volt feleségem.. nem tudom, hogy hogy reagálnék, ha volna és lenne más érdeklődő is mellette.
2021. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Képtelen lennék rá, szerelmes vagyok, más férfit észre se veszek.
2021. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!