Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen érzés volt megcsalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt megcsalni feleségeteket/férjeteket?

Figyelt kérdés
Nemcsak a testi, a lelki dolgokra is kíváncsi vagyok. Megtettetek mindent a házasság megmentéséért, vagy csak jött egy alkalom? Titokba tudtátok tartani, vagy belebuktatok a viszonyba? Mennyi ideig tartott, mi lett utána? Stb., stb.(Írjátok ki légyi férfi vagy nő a válaszoló)
2018. dec. 10. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

30f


Én még lagzi előtt kúrtam seggbe egy szűz csajt, meg előtte orálisan találkoztunk párszor, kb féléven keresztül, aki folytatta volna később is (tudta, hogy

házasság előtt állok), csak aztán nekem már kezdett forró lenni a talaj :D Azóta sem derült ki.

2018. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez mindenkinél más.

Személyiség, és másodsorban hozzállás kérdése !

Van, aki képes elkülöníteni az érzelmeket egy szexuális tartalmú viszont illetően, legyen az egy vagy több alkalmas...

Van aki nem !

Van aki nagyon ügyesen és diszkréten képes rendezni a házassága/párkapcsolata mellett zajló szexuális viszonyait, van aki meg nem.

Szóval ez személyiségtől függ, és érzelmi-inteligencia szinttől is !

2018. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon semmi rosszat. Egyszerűen csak vágyom a szexuális változatosságra és nem tudom elképzelni, hogy egyetlen emberrel szexeljek a hátralévő életemben. Ez nem azt jelenti, hogy minden nap félrekefélek, de néha kell a változatosság. Nekem ettől lesz meg a lelki harmónia, elégedettség. Úgy vagyok vele, hogy amiről nem tud, az nem fáj.
2018. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Én azért csaltam meg, mert nagyon rossz kapcsolat volt. Nem beszélgettünk, szinte csak szexre használt. Egyik alkalommal, mikor utaztam hozzá (mindig csak én mentem) egy srác leszólított a vonaton, kérdezte mikor jövök vissza és akkor is ott volt mikor jöttem. Nagyon kedves volt, érdekelte, foglalkozott velem és ezért mikor elhivott, elmentem vele. Életem egyik legjobb szexuális élménye volt, sose élveztem addig akkorát. Nem volt bűntudatot, tuti, hogy én is csal a voltam akkor. Aztán nem sokkal szakítottunk is. (e-mailben... Hagyjuk..)

Akkor 25 voltam

2018. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Felszabadító érzés volt, hogy végre valaki dédelgeti és szeretgeti a testemet sok év után."

Mennyi ideig tartott, mi lett utána?"

Egy alkalom volt.

2018. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Milyen érzés? Még is milyen érzés a szex, a másik testének kényeztetése? Volt alkalmi és folyamatos.

Házasság megmentése? Nem volt és mai napig nincs a házasságommal baj.

Soha nem derült ki semmi. Sem nálam, sem azoknál, akikkel voltam.

Egy, szerelemből ilyet nem szabad csinálni, akkor majdnem biztos a bukás.

2018. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Én nem csalok, de velem csalnak. Milyen érzés? Szuperül elvagyunk, sok közös dolgunk van, kialakult életünk. Azt tudom, hogy van lelkiismeret furdalása, nehezen dolgozza fel ezt a kettősséget. Így inkább még a gondolatából is igyekszik kizárni. Öt éve tart.
2018. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Ez kva nagy! Akik az írásmódjuk alapján valószínűleg nők, azokat felpontozták, akik férfiak, azokat le XDDD
2018. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ki lett felpontozva...? Mindenkinek sz.r a pontozása.

Bár én nem csalok senkit és elítélem, nem pontoztam le senkit. Ez a gomb már nem arra van, hogy hasznos-e a válasz, hanem, hogy tetszik-e. Hasznos válasz a kérdésre, amit adtak? Igen. Akkor?

2018. dec. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy...jó nagy ökrök vagytok, hogy írásos nyomát hagyjátok a tetteiteknek. Még így név és egyéb utaló dolgok nélkül.
2018. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!