Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Maszturbálni egy olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálni egy olyan ember gondolatára aki nem a párunk, megcsalás?

Figyelt kérdés
Lett egy új kollégám aki nagyon szexin néz ki, és bármikor benne lennék vele egy mentben, HA nem lenne párom. Igy mikor haza értem masztizni akartam egyet a gondolatára, hogy utána elfejtsem, de a párom pont közben ért haza. Nyilván azonnal megkérdezte hogy besegíthet-e és mikor az mondtam hogy most légyszi ne, megsértődött. Addig találgatott hülye okokat, hogy el kellett mondanom hogy felizgatott egy pasi látványa, és csak levezettem ezt a "feszültséget" (a kollégás dolgot nem mondtam el). Na ekkor mégjobban megbántódott, ahelyett hogy vállat vont volna vagy valami, és hinne nekem hogy soha nem csalnám meg. Ez tényleg ennyire nagy hiba? 25N

2021. febr. 9. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Fordított helyzetben neked hogy esne?
2021. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Megcsalásnak biztos hogy nem megcsalás, de legközelebb inkább ne mondj neki ilyet.
2021. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Jó ég, így belegázolni a lelkébe.. nyilván nem egy megcsalás, és persze, tudja az ember, hogy hűséget és nem vakságot fogadunk.. na de ez nem egyenlő azzal, hogy rá gondolva maszturbálsz egyet.

Én speciel észreveszem ha a férfi helyes, sármos, de megkívánni nem tudok senkit a férjem mellett.

2021. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Úristen ez így elég gáz, én is szoktam kollégára masztizni, de ha rám nyitna a. párom közben, akkor sem mondanám el. Elég önző voltál ezzel a most inkább ne dumával...
2021. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gáz.Pláne hogy megmondtad neki.
2021. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy a szerelmes nők mintaképe....Ha nem lenne párod...gondolatba végig dugt@d vele a munkahelyeden az összes helységet.És még ezt el is mondod neki hogy még jobban megbántsd sajnálom szegény pasit.
2021. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem az a gáz, hogy megkívántad, hanem hogy elmondtad a párodnak.

Hosszú kapcsolatok velejárója, hogy néha más is megtetszik, de elmúlik, felesleges ezzel bántani a másik felet. Jól megsértetted szegényt.

2021. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2021. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Uramatyám😂😂 ha hagytad volna hogy besegítsen, és nem szólsz semmit minden f@sza lenne 😐
2021. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
Jól tetted :D megérdemelte :D
2021. febr. 13. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!