Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti, akiket megcsalt az exetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akiket megcsalt az exetek, figyelmeztettetek a kovetkezo partneret?

Figyelt kérdés

Vagy hagytatok mindent a sajat medreben folyni?

En belegondolva orulnek, ha nekem elmondana valaki, mert nem kezdek olyannal, aki tett mar ilyet, de nem hiszem hogy mas ertekelne hogy beleszolok a kapcsolataba.

Mellesleg meg, nem hiszem hogy az aki megcsalta a parjat, erdemel teljesen tiszta lapot barkitol.


2021. febr. 10. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én szóltam neki, de nemigazán érdekelte, összejöttek.
2021. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint engem vele csalt meg, ez a kérdés nem egyértelmű.

Későbbieknem nem szólnék persze minden párjának...:D

De ezt így láttam koreektnek. Ő nem tudott rólam, én nem tudtam róla.

A többinek meg innentől iszigassa a levét.

2021. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha szakítunk, akkor semmi közöm a jövőjéhez és neki sem az enyémhez.
2021. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem megcsal egy másik nővel, akkor annak a nőnek szólnék, aztán azzal az információval azt kezd, amit akar. De nem bosszúból, hanem hátha őt is átverte, mint engem, és megkímélem a szenvedéstől.

Viszont az ezutáni kapcsolatairól jó eséllyel nem is tudnék, ergo nem foglalkoznék vele, maximum ha azt tudnám meg, hogy egy számomra kedves személlyel kezd ki. Akkor őt figyelmeztetném, minden más esetben nem az én dolgom. Ha valamiért az új nő megkérdezne, akkor válaszolnék, de erre nem sok esélyt látnék.

2021. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem, mert:

1. Nem foglalkozok az exeimmel.

2. Úgyis előadná magát a kis profi kamugép manipulátor, hogy én csak egy kattant ex vagyok.

3. Az emberek változhatnak. Hiába volt velem valaki gyökér, mi is a 100%-os garancia, hogy a következővel is az lesz? Lehet csalni se fogja, vagy csak 5-10-20 év múlva megy félre. Ezt igazából senkiről se tudhatod.

4. Én is hibáztam már. Egy páromat megcsaltam, a többit nem. Szép is lenne, ha az aki mellett 17 (!) évesen félreléptem, megpróbálna majd' 10 év elteltével azzal feketíteni, hogy én kis hülye kamaszpicsa koromban ezt meg azt csináltam. (persze ez szélsőséges példa, de a megcsalás az megcsalás)

5. Az ember a saját hibájából tanul. Konkrétan két olyan is eset is volt, hogy nagyon jó barátaim párjai buktak le, hogy félremennek (az egyiket megtaláltuk társkeresőn, a másikat láttuk mással szórakozóhelyen csókolózni, ilyesmik). Szerinted, miután szólt nekik a baráti társaság, egyből léptek? Hát, nem. Volt aki utána még hónapokig maradt, amíg a saját szemével nem szembesült a dolgokkal. Volt, aki meg megvárta míg kidobják másért. Na, ezen a logikán haladva majd pont egy vadidegent fogja érdekelni a véleményem mikor néha a saját barátja fejével se tud beszélni az ember? Nem.

2021. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lett volna, azóta is együtt van azzal, akivel megcsalt engem.
2021. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szóltam, az már nem az én dolgom. De ez furcsa sztori volt, mert engem csalt az új hapsival, majd le is lépett vele. Aztán pár hónap múlva hívogatott, hogy talizna, mondom jó gyere. Aztán velem csalta az új srácot. Érdekes volt. Álmomban nem néztem volna ki belőle, olyan kis szendének gondoltam mindig.
2021. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szóltam, idővel az összes utódom rájött, hogy nem egy főnyeremény. Az a leghitelesebb, ha maguktól jönnek rá.
2021. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En szoltam neki, mivel egy ismeros csajjal csalt, aki elvileg nem tudott a letezesemrol, igy felvilagositottam! Miutan en villam gyorsan lezartam exel a dolgot, a csaj hivatalosan is kegyeibe fogadta, annak ellenere, hogy szoltam neki mire szamithat. 1 honapra ra, biztos forrassbol megtudtam, hogy ex mar massal enyelgett az uj csaj hata mogott. Persze errol mar nem szoltam, legyen az o baja. Azota mar gyereket is szult neki. Hiaba..mindig lesznek ilyen ostoba nok. Nem tanult az en esetembol, elobb utobb tanul majd a sajatjabol...
2021. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szeretője volt az, ezért nálam hamarabb tudta.
2021. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!