Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy jöttél rá, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttél rá, hogy megcsal a párod?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

1.

Laptopjában belenéztem a beszélgetésekbe.


2.

A telefonjában a galéria tele volt videókkal, ahogy más épp dugja.

2021. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Megmondta.
2021. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Az idiótának be volt állítva az értesítés a telefonján és felvillant ebéd közben a nagy szívecske a szeretőjétől.

Kifaggattam, bevallotta.

2021. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Itthon felejtette a telefonját. Közös képeket akartam átküldeni a sajátomra, és közben üzenetet kapott a szeretőjétől.
2021. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Gyanúsan viselkedett, kódot tett a telefonjára, amit vitt magával mindenhova.

A céges telon nem volt kód. Találtam benne egy gyanúsan hosszú hívást, majd tiltólistára tette a számot.

Felhívtam és egy csaj volt.

50-50 alapon borítottam mikor hazajott, és megkérdeztem, hogy mégis ki a f.szom az az xy?

"sajnos" igazam lett.

Miután kidobtam, rohant hozzá, azóta vele van..

2021. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Én voltam az új fél a párom életében. Kimondottan tetszett eleinte van neki már párja, mert így ha rosszra fordul nem volt csalódás érzésem. Mai napig úgy gondolom ha vki hadja magát, elcsábulni az hadj menjen el. Két fél kell hozzá. Ha megtetszik megnézem, ha másik is akarja meg van az új pár. 20 éve együtt vagyunk. Ha úgy gondolja bármikor elmehet, de eddig nem akarta :), ő sem érezte magát jól a régi párjával. Aki telefonon fotózik stb az tudja tudat alat le fog bukni és lehet már keresi a lehetőséget rá,csak eddig nem merte megmondani. Az sem biztos azzal van a gond aki megcsalt, mert lehet pont te csináltál vmi olyat amit már nehéz volt elviselni vagy pont ritkán "csináltad" és hagytad úgy menjen el a párod, hogy a szeme keresse a lehetőséget tudat alat.
2021. febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
külön ki kellett nyomoznom, sosem válaszolt, se hívásra, se sms-re se fb üzenetre, se viberre, se dc-ra. majd nagy nehezen előkerült, azt mondta nem ér rá mert nyaral. Aha "el ment a barátaival valami vizi baromságra" , aha majd megkérdeztem az anyját hogy kikkel pontosan? Volt minden, majd kidobot, törölte a fb-jét, én meg rá kerestem a nevére ismét, már másik palival volt. Közben kiderült már egy hónapja együtt voltak, felfedtem a dolgot a barátjának. Hogy mondom öcsém ha egy hónapja együtt vagytok, akkor hogy volt nálam a múlthéten? Nem baj hogy én pakolgattam addig? :D Úgy el volt az a szuka kényeztetve, a családja mindent megtűrt. De lásd a villám odacsapott neki, gyereke lett attól akivel csalt. Majd hozzám jött hogy nem e nevelnénk fel a gyerekünket? Mondom gyerekünket? Nekem nincs gyerekem. Még ő sértődött be hogy nemet mondtam lol. Szóval ilyenkor a viselkedéssémát kell figyelni. ha jelentősen változik a kommunikáció, vagyis hiányos akkor már meg kell fogni hogy jobb ha tálalsz.
2021. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hogy nelkul
2021. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
63%
Feltettem a gépre a Family keylogger programot. 2007-ben történt, akkor ez egy hasznos progi volt. 🤣
2021. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!