Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy kapcsolatban már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban már többször megcsaltak, leállhat a hűtlen fél bárminek is a hatására az adott kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Válaszotokat indokoljátok kérlek! Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 20. 16:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem az volt, hogy az első után rájött, hogy nem jó dolog megcsalni a másikat.
2021. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
és akkor miért pont most állna le, ha eddig sem tette? tudod ha szakítanátok, talán több időd lenne olvasni, vagy bármilyen más módon egy kis észt szorítani beléd.
2021. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de milyen jogon ítélkezel, hogy mennyi eszem van?! Nyilván szeretnék hinni neki, mert szeretem.
2021. febr. 20. 16:34
 14/22 A kérdező kommentje:
Leginkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, akik voltak már hasonló helyzetben, hogyan végződött a kapcsolatuk/házasságuk. Megéri e esélyt adni, stb..
2021. febr. 20. 16:43
 15/22 anonim ***** válasza:

Figy ha szereted folytasd. Most mi történhet? Max megint megcsal. Mondjuk az a rizikó, hogy ügyesebb lesz és nem jössz rá. Igen ez a legnagyobb gond. Mert ha az lenne, hogy tudnád, hogy legközelebb tuti rájössz, akkor folytathatnád simán. És ha megint megcsal akkor kidobod. De így lehet csak az lesz, hogy el sem tudod csípni. De állandóan ezen fogsz kattogni.


Az bizos, hogy csak úgy folytasd, ha nem ez lesz, hogy ezen kattogsz. Szóval ha totál eltudod ezt engedni. Mert ha nem, akkor attól a te személyiséged lesz rosszabb..

2021. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat az hogy nem áll le. Mivel nem te vagy a legélesebb kés a fiókban így meg is teheti. De muszáj ezt minden 2-ik napon kiírni?
2021. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy leáll, ha már többször megtette, akkor ő ilyen. Vagy pedig csak te nem vagy rá akkora hatással, hogy ne csaljon meg. Saját tapasztalat, együtt voltam valakivel, szerettem persze, de nem voltam szerelmes, többször megcsaltam. De amikor olyan párom volt, akibe szerelmes voltam, amellett nem volt másra is szükségem.
2021. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítana? Van egy balga, biztos ágyasa, aki megbocsátja neki, hogy kalandozgat. Nem ő fog szakítani ha nem tetszik neked ez a felosztás.

Egyébként nem, nem változik az, akinek ez a természetes, és sorozatos megcsalást csak az csinál, akinek az. Megbotlani egy dolog, ellenben többször is telibe hazudni a másik arcába, és tudatosan arcon köpni a háta mögött...nos az egy másik történet.

2021. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy savazva leszek, de legyen egy ellenpélda is.

Nekem volt egy rövidebb viszonyom valakivel. Többször feküdtünk le, mint 1, de azért nem is zajlott hónapokig, sem évekig. Én nem buktam le és ennek ellenére magamtól befejeztem az egészet. Beláttam, hogy ez nem megoldás. Szerettem a páromat, de voltak gondok. Így inkább leültem és próbáltam megbeszélni vele a dolgokat. Nem ment. Néhány hónap múlva szakítottunk és akkor elmondtam neki, hogy mit tettem anno. Le volt döbbenve. Néhány hónap szünet után, pont a megcsalás hatására újra akarta kezdeni. Bekapcsolt a vadászösztön, gondolom... Húztuk még egy évig, de igazából nem volt már értelme. Én tartottam magam, hűséges voltam, beletettem mindent a kapcsolatba, amit csak tudtam. Ő viszont csak ideig-óráig változott, úgyhogy ismét véget ért a kapcsolat. De ez a kérdés szempontjából mindegy. A lényeg, hogy én, bárki bármit is mond, tudom magamról, hogy soha többet nem tennék ilyet. Első és utolsó volt, mert szerintem nehezebb volt ez az egész nekem, mint neki. Egyfolytában attól rettegni, hogy esetleg visszadja.. Nem bízik már bennem, nem úgy néz már rám, mint az elején. Szégyelltem és szégyellem magam azóta is. De ez van, mindenki a saját hibájából tanul.

2021. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%
Leállhat.
2021. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!