Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyan létezik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki előző kapcsolatában megcsalta egyszer (vagy akár többször is) a partnerét, viszont az új partnerét sosem csalná meg?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 10:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

Miért ne létezne? Igaz ugyan, hogy a személyiségtől függ, mennyire hűséges valaki, de azért egy jól működő, boldog kapcsolatban könnyebb gerincesnek maradni. Ha az előző kapcsolata nem volt jól működő, de a jelenlegi meg az, akkor simán lehet.


Az exem megcsaltam 1 év után, a jelenlegi párommal együtt vagyunk 4 éve, és még eszembe se jutott hasonló, pedig lehetőségem az lett volna rá. A megfelelő pár mellett hűségesnek maradni nem kihívás.

2018. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kutyából nem lesz szalonna. Lehet, hogy x ideig az új kapcsolatában nincsenek olyan problémák, ami miatt az előzőben megcsalta a párját, de majd lesznek másmilyenek idővel és akkor ugyanígy fogja kezelni.
2018. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,várom a további válaszokat is!
2018. júl. 15. 10:45
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

Persze, hogy van. Csak az ilyen történeteket én jobb szeretem távolról szemlélni, nem pedig a saját bőrömön kísérletezni és reménykedni.

A sosem szót egy kicsit gyerekesnek érzem amúgy, mert még hűséges embereknél sem lehetsz teljesen biztos a jövőben. Erre egyszerűen nincs garancia. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy van rá esély. A "sosem csalná meg" tipikus kétségbeesetten reménykedős szófordulat. Amúgy meg a sztori ismerete nélkül közhelyeken kívül nem sok mindent tudunk mondani...

2018. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy létezik, de én nem hiszek abban, hogy aki egyszer ezt használta problémamegoldásként, az máskor a nehezebb utat fogja.


Tehát akkor tőlem függ, hogy megcsal-e a párom vagy sem? Az előző "megérdemelte", úgy viselkedett? Akkor nekem figyelnem kell, mit mondok, teszek, mert különben engem is megcsal?

2018. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
Ez igy netto hulyeseg. Aki megteszi az maskor is meg fogja .
2018. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
45%
Igen létezik. Az ok egyszerű. Az előző partnert nem tisztelte, szerette. A mostaniban viszont tényleg szerelmes.
2018. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Létezik. Valószínűleg a volt párja nem törődött vele, csak kihasználta, amikor meg megkapta mástól a törődést, odafigyelést és emberszámba lett véve, dobbantott.
2018. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Létezik. A férjem. Az exét megcsalta velem mert már 10éve boldogtalan volt vele és ő volt az első komoly kapcsolata,nem akarta otthagyni,inkább beletörődött hogy ez van. Amíg nem találkozott velem,addig eszébe se jutott hogy másféle nő is van,nem csak olyan aki alázza és csicskáztatja.Engem miért csalna meg? Velem nem boldogtalan,nagyon szeretjük egymást,bízom benne.
2018. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
És ha boldogtalan lesz? Megy félredugni?
2018. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!