Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki házas emberként lépett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki házas emberként lépett már félre, miért/mikor érezte úgy, hogy más nőt is akar a felesége mellett?

Figyelt kérdés
Baráti társaságból ismerem, egyik haveromnak volt a párja. Ők időközben szakítottak, de mi azóta is haveri kapcsolatban maradtunk. Munkahelyünk ugyanarra felé van, néha bevittem kocsival. Először csak az tűnt fel, hogy mennyire okos, értelmes (könyvelőként dolgozik), de időközbe azt is észrevettem mennyire dögös. Jól elvagyunk a feleségemmel, van 3 közös gyerekünk, de rengetegszer eszembe jut a másik nő. Facebookon is gyakran nézegetem a képeit, hogy milyen szép. Ha pedig személyesen találkozunk, beszélünk mindig arra gondolok, hogy milyen lenne vele lefeküdni. 42/F

2021. febr. 21. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én azt gondolom, minden ember találkozni fog olyannal a házastársa mellett, akihez vonzódni fog, ilyen az emberi természet. Ez nem bűn.


De itt most válaszúthoz érsz, el kell döntened, megéri-e neked néhàny izgalmas numera, hogy elveszítsd a családod. El tudod képzelni az életed a feleséged nélkül?


Ha igen, akkor szerintem már úgyis mindegy. Ha nem, akkor építsd le a nőt és kezdj el újra a feleségeddel foglalkozni inkább.


A te döntésed.

2021. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Miert irja itt azt mindenki, hogy akkor elveszti a csaladjat. Szerintem ahol mindket fel (szereto, megcsalo) normalis, ott nem akarjak lebuktatni egymast. Meg nem irogatnak a hazastarsnak. Nekem 6 eves viszonyom volt. (3 honapja vege.) es sosem derult ki! Kerdezo lehet te sem buknal le. Mondjuk a holgy is benne lenne. Az eleted szinesebb lenne. Aztan ugyis a csaladod, a felepitett eleted mellett maradnal. A viszonyok sorsa, hogy lecsengenek, elszurkulnek. A kulviläg, a kozos elmenyek hianya a legnagyobb szerelmet is megoli egy ido utan.
2021. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát te már effektív ezt érzed... a kérdés hogy miért. Mert otthon nincs meg a régi tűz, vágy, szenvedély, s ez hiányzik az életedből, vagy csak pillanatnyi fellángolás? Először azt kérdezd meg magadtól "otthon" rendben van-e minden. Tudod kik jellemzik a kapcsolatukat azzal hogy "jól elvagyunk"? Ahol már nincs igazi tűz, csak a megszokás, a közös érdek (a három közös gyerek) tartja össze őket. Az üres korsóba meg könnyű tölteni, főleg ha szomjazik rá. A szenvedély meg biz' egy ilyen dolog, ha nincs meg akkor észre sem veszed és vágysz rá, csak idő kérdése hogy mikor sodorja a szemed elé a szikráját.
2021. febr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki érez ilyet hosszú kapcsolat során, nőkis, férfiak is. A kérdés mit kezdesz vele. Szerintem nem érdmes róla fantáziálni, inkább ezt a plusz energiát fejted a házasságodba, jobban jársz.
2021. febr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ami nálad van otthon, az az átlag sokszor már. Egyszerűen az emberek megszokják az ellaposodott kapcsolatukat. Sokszor fel sem tűnik milyen langyos minden.

És egy házasságban bizony összeteszitek, amitek van. Lesz közös autó, hitel, lakás és gyerek (őket speciel nagyon kihagynám, mert bárhogy döntesz, egy gyereknek szép lehet a gyerekkora és nem attól függően, hogy együtt vagy külön lesztek-e)

Szóval a harmadik fél neked egy jelzés arra, hogy jó reggelt, eddig szépen belealudtál a kapcsolatodba. És a legnagyobb hibát akkor követed el, ha a harmadik félre alapozva hozod meg a döntésedet.

Vedd ki őt a képből, most hogy jobban rálátsz a kapcsolatodra. Ingatlantól, ingóságtól, gyerektől független valóban a feleséged az, akivel együtt szeretnél élni még negyven-ötven évet?

Milyen a szexuális életetek? Összepasszoltok még? Picit lapos, de még vonzódsz hozzá és inkább vele lennél, ha fel tudnátok dobni? Sokan (főleg nők) titulálják a szexet kötelezőnek, és degradálják állati ösztönnek (az, dehát állatok vagyunk), Viszont, ha már itt (az alapoknál) nincs rendben, akkor elvész ezzel együtt az intimitás. Még egy sima b..nál is ott van az összebújás a végén, az egymás fülébe suttogás, az intimitás Szépen idővel azon kapod magad, hogy már nincs is csók, csak szájrapuszi és minden ami az ágyba vezetett eddig, már csak megszokás, és egy puszi után jön a vacsi. meg néha egy-egy menet. Szóval, a lényeg, hogy ha kihült már a vágy, nem lehelesz tüzet a hideg szénbe.

És bátornak kell lenni ahhoz, hogy az egyedüllétet, újrakezdést válaszd, de így becsületes, ha a jelenlegi párod már csak a barátod. Mindketten megérdemlitek hogy legyen esélyetek új szerelemre.

De mondom, egyedüllétre kell alapoznod. Hogy utána miként alakul a másik hölggyel a sorsotok az más kérdés. Én kívánom a legjobbakat, de ha meg mered ezt lépni, sose légy olyan féreg, hogy ha nem jön össze másnál, visszakúszol, mert az a legcikibb amit csak egy ember tehet. Beérni a másodikkal és szamárként kezelni az exet.

2021. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
2-es egy tipikus patkány, rá ne hallgass! Ha valaki minimálisan is becsüli a párját, ilyet nem tesz. Meginogni, félrecsúszni emberi dolog, de évekig kettős életet élni nem az, ehhez nagyon beteg lelkűnek kell lenni.
2021. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Léptem, de én poliamór vagyok.

Jó volt. Nem bántam meg.

Ha szereted az asszonyt, és nincsenek hiányok, szóval nem hiány betőltésére, hanem extrák miatt csinálod, akkor hajrá. Csak ne okozz fájdalmat, ha a párodnak ez fájna.

2021. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki ráun a másikra, kár ezt tagadni...

Természetes, hogy megkívántál másvalakit. Hülyeség az, hogy feldobni a szexuális életet. És? Bármit csinálsz, ugyanaz a csaj lesz ott. Feldobni a szexuális életet egy másik nővel lehet, mert az tényleg újdonság!


Leírom az én történetem. Voltak hosszú kapcsolataim, de sosem voltam hűséges. Majd jött egy lány, akibe tényleg beleszerettem és nem tudtam megcsalni. Pedig ott volt mellette is a lehetőség. Aztán ő szakított (a múltamnak nincs ehhez köze). Ottmaradtam kapcsolat és szex nélkül. Na akkor eldöntöttem, hogy továbbra sem éri meg hűségesnek lenni. Megannyi álomkapcsolat megy tönkre még 7-8 vagy több év után, sosem lehetsz biztos benne. Akkor meg inkább ne hagyd ki a lehetőségeket, mert azok sosem térnek vissza. Aztán, ha mégis szakítás lesz, legalább nem hagytad veszni a lehetőséget és nem fogod sajnálni. Ha mégsincs szakítás, akkor meg van egy jó kapcsolatod, meg jó élményeid. Lelkiismeretem halott, lelkem nincs. Legalább nem is fájnak már ezek a dolgok.


Szóval, tedd magadévá azt a könyvelőt! A halálos ágyadon sajnálni fogod, hogy kihagytad.

2021. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tyű, 8-as jó nagy sza.r alak vagy, mondhatom. Meg is érdemelted hogy az a lány elhagyott, karma.

Kérdező gondold át a feleségeddel az életed. Igen sodor elénk ilyet a sors és van, hogy egyszerűen egy házasság nem felbontható, szóval nem ítélkezek. De pusztán szórakozásból. Nem mondom, hogy azért ne vágj bele, mert félsz a lebukástól, mert akkor már rég megette a fene. Ne vágj bele, ha otthon helyrehozható mert igenis van jó házasság, csak szinte mindig félrenyúlnak az emberek.

Mondjuk úgy látom, hogy a jól elvagyunk nem jelent már harmóniát. Pedig az, hogy eltelt sok év, és már nincs olyan hév, nem egyenlő azzal, hogy meghalt a vágy. Lépj akkor ki, vagy oldd meg, de azért ne -ne csalj, mert bebukhatsz, azért ne csalj, mert nem akarsz, mert a szíved otthon van.

Ha nincs, akkor annak kampec

2021. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Ne legyetek már álszentek! Kérdező! Dugd meg, ha tetszik! Aztán menjél haza az asszonyhoz, sokkal jobban fogod kívánni a megszokottat!
2021. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!