Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal vele?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk eleje óta van egy nő akire fujunk egymásra pedig sosem láttuk egymást és még beszélni sem beszélünk. Nem haborgatom a páromnak a nőt, de tudja hogy mi a véleményem róla. Párom saját elmondasa szerint beakart nála próbálkozni de kapcsolatunk elején letiltotta öt és közölte vele hogy van barátnője és nem akarja elrontani a kapcsolatot. Most viszont hirtelen cukiskodik velem állandóan a párom, tegnapi nap folyamán kiderult hogy a nő már fel van neki oldva és törölve is vannak a beszélgetéseik. Pár napja felhivtam páromat (allasinterju után az ő kérésére) és össze kevert a nővel egyből kérdezte "most mész a kisfiuert?". Pedig állítólag nem beszélnek de tudja hogy valószínűleg mit csinálhat éppen.... Szerintetek van kozuk egymáshoz. A nő akar tőle valamit, a páromnal ha rá kérdezek agresszív lesz

2021. febr. 26. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En mikor rakerdeztem az exemre egy lanyra nagyon felhaborodott, es most az a lany van eljegyezve. Mostani paromat is gyanusitgattam, o elviccelte, de mire sokadszorra kerdeztem meg is haragudott, szerintem tul agyaltam, ugy h a reakciok arulkodok
2021. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de hogy lehet összekeverni valakit telefonhívásban? Nem írta ki a neved vagy mindkettőtöknek ugyanaz a beceneve a telefonjában és hirtelen nem jött rá kivel beszél? Egyértelműen felvette már vele a kapcsolatot , tud minden lépéséről és beszélgetnek sokat. Ha még nem történt semmi, akkor megfog valószínű. A hirtelen jött kedveskedés is lehet árulkodó, mert talán kicsit megbánta, hogy megcsalt és ezzel könnyített a lelkén stb.
2021. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy, hogy megcsalt-e vele vagy megfog, ez a kapcsolat elindult a lejtőn...
2021. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy tartják a kapcsolatot az biztos. de az, hogy így lebukni. balek egy palid van.

nem tudom, én nem várnék, valamit lépnék valamilyen irányban, mert megőrülnék, hogy nem tudom mi van.

nyugodtan rákérdezhetsz, hogy kire gondolt, kivel beszél és kinek a gyerekéről van szó?

ha nem hajlandó rendesen válaszolni, akkor azért mert van valami és egyből agresszívan tagadni kezd, hogy hogy mersz belőle ilyet kinézni...

vagy tedd fel neki a kérdést, hogy fordított esetben ő mit csinálna, ha te viselkednél ilyen furán?

bár gyanítom semmit, ha van más nője.

2021. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha felháborodik a JOGOSNAK TŰNŐ kérdéseiden a nőt érintően, akkor ne pazarold rá az éveidet. Ő bizonyára ilyen is marad. Érdemes lesz így élnetek?
2021. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

Abszulút bizalmazlan vagy és az is voltàl.

Nem a nő hanem te teszed tónkre a kapcsolatot.

Ha folyton számonkérnek akkor eleged lesz.

Ilyenkor bármelyik nő el tudja csàbítani ha nincs bizalom és meggyengült a kapcsolat.

2021. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hááát ez egy elég komoly bukta, szóval én a helyedben nem gondolkoznék. Saját magát buktatta le...
2021. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi szerintem pont eleg, hogy kiadd az utjat.Hazudik, mint a vizfolyas es a megcsalas is boritekolhato. Mekkora pofont szeretnel meg kapni, hogy vegre kilepj ebbol a haromszogbol?
2021. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ez kuka!Nyilván viszonya van vele.
2021. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyusabb hogy ki vannak törölve az üzenetek. Ez elég ebészes nekem. Ha (még) nem is csalt meg, valamiért mégis titkolja ezt a dolgot. Ha nem lenne tikolnivaló nem törölgetné az üzeneteket.
2021. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!