Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez szerinte poénos. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerinte poénos. Szerintetek is? Többi lent a leírásban

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma este hülyéskedtünk, játszottunk egymással és egy olyan megjegyzést kaptam a páromtól idézem..

" Hogy a többi pasi nem akar tőled mást csak szexet, mert nekik csak erre vagy jó. (Szex)

Kiélt vagy és rajtam kívül más nem akart volna téged"


Nekem van humorom és a vicces poénokon nevetni is tudok.

Nem szoktam dolgokat eltùlozni sem!

Viszont szerinte ez nagyon poénos,gondolom megkérdezem így ismeretlenbe nektek is az e...


Normális válaszokat előre is köszönöm.



2020. dec. 22. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Semmi poénos nincs benne. Sértő és szeretetlen.
2020. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez sok minden (bunkó, érzéketlen, tapintatlan, stb) volt, de humoros nem.
2020. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ebben így semmi poén nincs.


Viszont a kontextus is hiányzik, mert ha éppen kamionosok és krvák estét tartottatok, akkor ez egy simán authentikus mondat.


(mármint gondolom valami előzménye csak volt a dolognak, nem a semmiből jött, és azért az sokat árnyalna azon, hogy ez egy rosszul elsült vicc vagy egy durva faragatlanság)

2020. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul esne, ha ilyen szavakkal minősítene.

Mintha valami k.rva lennék és ő lenne olyan rendes egyedül, akinek kellek. Ezt érezném.

Ebben semmi vicces nincs.

2020. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni a helyzetet, amiben hülyéskedés, játék közben ez így elhangzana.

Ha más előzmény nem volt mint amit írtál akkor rákérdeznék hogy magyarázza el mi benne a poén. Lehet kiderül teljesen más a poénról való felfogása

2020. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Tipikus férfi hozzáállás
2020. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem poénos. Sokkal inkább bunkó, sértő.
2020. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom ilyet mondana másnapra már nem lenne a párom.

Van egy szint ami alá nem megyünk azzal akit szeretünk.

2020. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor még a fekete humoron is nevetek, meg vicces stb.

De ez baromi sértő, ha kényszerítenének akkor se tudnék ezen nevetni. Nem találom viccesnek.


8-assal teljesen egyetértek.

2020. dec. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy nem tudok olyan kontextust elképzelni, amiben ez nem bántó és gonosz megjegyzés. Egy biztos: nekem ilyen ember nem kéne, aki akár "poénból" is, de képes ilyet mondani rólam.
2020. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!