Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez szerinte poénos. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerinte poénos. Szerintetek is? Többi lent a leírásban

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma este hülyéskedtünk, játszottunk egymással és egy olyan megjegyzést kaptam a páromtól idézem..

" Hogy a többi pasi nem akar tőled mást csak szexet, mert nekik csak erre vagy jó. (Szex)

Kiélt vagy és rajtam kívül más nem akart volna téged"

Nekem van humorom és a vicces poénokon nevetni is tudok.

Nem szoktam dolgokat eltùlozni sem!

Viszont szerinte ez nagyon poénos,gondolom megkérdezem így ismeretlenbe nektek is az e...

Normális válaszokat előre is köszönöm.

dec. 22. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Semmi poénos nincs benne. Sértő és szeretetlen.
dec. 22. 23:38
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez sok minden (bunkó, érzéketlen, tapintatlan, stb) volt, de humoros nem.
dec. 22. 23:39
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ebben így semmi poén nincs.

Viszont a kontextus is hiányzik, mert ha éppen kamionosok és krvák estét tartottatok, akkor ez egy simán authentikus mondat.

(mármint gondolom valami előzménye csak volt a dolognak, nem a semmiből jött, és azért az sokat árnyalna azon, hogy ez egy rosszul elsült vicc vagy egy durva faragatlanság)

dec. 22. 23:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul esne, ha ilyen szavakkal minősítene.

Mintha valami k.rva lennék és ő lenne olyan rendes egyedül, akinek kellek. Ezt érezném.

Ebben semmi vicces nincs.

dec. 22. 23:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni a helyzetet, amiben hülyéskedés, játék közben ez így elhangzana.

Ha más előzmény nem volt mint amit írtál akkor rákérdeznék hogy magyarázza el mi benne a poén. Lehet kiderül teljesen más a poénról való felfogása

dec. 22. 23:52
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Tipikus férfi hozzáállás
dec. 23. 00:01
Unatkozol? Gyere játszani!
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem poénos. Sokkal inkább bunkó, sértő.
dec. 23. 00:13
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom ilyet mondana másnapra már nem lenne a párom.

Van egy szint ami alá nem megyünk azzal akit szeretünk.

dec. 23. 00:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor még a fekete humoron is nevetek, meg vicces stb.

De ez baromi sértő, ha kényszerítenének akkor se tudnék ezen nevetni. Nem találom viccesnek.

8-assal teljesen egyetértek.

dec. 23. 02:40
Bodorrózsa termékek
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy nem tudok olyan kontextust elképzelni, amiben ez nem bántó és gonosz megjegyzés. Egy biztos: nekem ilyen ember nem kéne, aki akár "poénból" is, de képes ilyet mondani rólam.
dec. 23. 09:28
1 2
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!