Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnád bocsátani a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnád bocsátani a párodnak, ha megcsalna?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon nem mindegy, hogy mi forog kockán. Úgy ahogy az sem, hogy ki mennyire érzi magát hibásnak, áldozatnak, valamilyennek.. a kialakult helyzetet illetően. Úgy ahogy az sem mindegy, hogy hogyan derül ki, kivel/kikkel történt, hányszor történt, van-e/volt-e mögötte érzelem... stb.

Ezek azért nagyon árnyaljak a képet.

2021. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudnám bocsátani, ettől függetlenül természetesen soha többé nem szeretném vele tartani a kapcsolatot vele semmilyen formában.De elfogadnám hogy ez volt a döntése, nem vagyok haragtartó ember.
2021. márc. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Picit árnyaltabb a helyzet, minthogy egy igennel, vagy nemmel lehessen felelni.

Egyszer csalt meg? Épp mélyponton voltatok és egy részeg buliban egy ismeretlen emberrel? Gáz, de x év után talán, hiszen nem voltak benne érzelmek.

Vagy hosszú távú kapcsolat volt? Hónapok óta más ember járt a fejében, máshoz járt, és szervezkedett a hátad mögött? Hát ezt sosem. És nem azért mert egy patkánynak tartanám, mert úgy érzem /látom, hogy bizony egy kapcsolat megromlásához két ember kell, és aki nem látja sokáig ,hogy a párja mit művel és hogy érzi magát, tagadhatalanul elhanyagolta.

Persze lehet kivétel, de egy biztos. Ha ugyanazzal a személlyel szervezi /tervezi minden alkalommal az együttléteket, akkor ott már lehet más is. Viszonylag kevés érzelmi analfabéta van, aki egy idő után sem kezd érezni semmit a harmadik iránt. Szóval ez megbocsájthatatlan, meg hát minek hülyítsük egymást. Én megtörnék, sosem bíznék, de ez már huszadrangú lenne, mert a másik már rég kilépett -testben-lélekben- ebből a kapcsolatból. Második meg nem lennék, köszönöm

2021. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Több hónap/ éven át megcsalt? Elárult egy házasságot? Főleg ha ez egy hosszú évek óta tartó házasság?

Nem tudná olyat mondani, ami miatt maradnék.

2021. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%

Megbocsátok, amíg csak egy szimpla kielégülés számára. Hazajön, elmeséli, egy jót szexelünk felizgulva a történteken. De fordított helyzetben elvárom tőle ugyaneztezt a szabadságot. Így még erősíti is a kapcsolatunkat, összetartozásunkat.

De ha beleszeretne a másikba, és vele beszélné meg, hogy köztünk mi történik, akkor mehetne a fenébe! Az már igazi megcsalás!

2021. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
15. Te se vagy százas 😂
2021. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

15-teljesen igazad van. Semmi probléma, ha kölcsönös a megengedés, és nem titokban történik, és ha megtartani akarod, nem korlátozni, kisajátítani. Ugyanezt írtam volna én is, csak nem feltételes módban. Mi aktívan gyakoroljuk ezt teljes egyetértésben, és továbbra is imádjuk egymást. Nem napi szinten, de évente párszor előfordul. Volt hogy együtt, egymás mellett szexeltünk mással.

Aki másképpen látja, gondolkozzon el: Miért is kellene a párodat megfosztani egy-egy élménytől ami jó neki, miközben téged imád, mindent megad amire vágysz?

A féltékenység egy szimpla irigység és lustaság. Megszereztem, most már nem kell semmit tennem, lehetek lusta, gondozatlan, csak magammal törődő. Hogy továbbra is olyan legyek, és annyit dolgozzak rajta, mint amikor még meg akartam hódítani? Azt már nem! Nem kell ide egy vetélytárs! A tudat alatt ez működik a legtöbb megcsalást kiáltó agyában.

2021. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

"Aki másképpen látja, gondolkozzon el: Miért is kellene a párodat megfosztani egy-egy élménytől ami jó neki, miközben téged imád, mindent megad amire vágysz?"


idióta vagy és még sötét is. És még el is hiszed, hogy imád az, aki mást is kefél :D gondolom kapsz tőle virágot néha :D


és ezt férfiként mondom. Nem csaljuk meg azt akit szeretünk. Hogy te hogy élsz, az egy dolog, de hogy még kiosztod itt az embereket, hogy megfosztjuk a párunkat, hogy más kúrogassa? hát beteg vagy.


Féltékenység mint irigység? mit szívsz? sztem állj le róla.

Össze vissza beszélsz és nagyokat szeretnél mondani, de szimplán csak buta vagy. Persze aki hisz a hűségben az mind féltékeny és gondozatlan. mint egy 6 éves olyan szinten vagy.

Bizonyára szereted a párod, ha nem zavar, hogy mást dug élvezettel. De majdcsak eljön az idő, mikor nem csak dugni akarja majd :D


Nem, tartással élő emberek, aki monogám kapcsolatban élnek, nem bsznak félre. Lehet nyitott kapcsolatban élni, de egy zártban egy férfi és egy nő van.


Egyszer félremenni egy dolog. Hosszan nem. Ott már más is elkérte a szíve egy részét.

2021. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

18-Látom nem tudod elfogadni, ha valaki másképpen gondolkodik, másképp él. És ennek elég durva hangnemben adsz hangot.

Azért, mert a többség féltékeny, még nem biztos, hogy nekik van igazuk. Látom, te azzal értesz egyet, hogy "Együnk tehénsza*t! Tíz billió légy nem tévedhet!" Én meg úgy gondolkodom, hogy "Ha elég erős vagy, ellenkező irányba menj, mint a tömeg!" Nekem ez bevált, minden téren.

Majdnem negyedszázada élünk meghitt, boldog szerelemben, boldog házasságban, megbízva egymásban, nem ismerve a féltékenységet. Míg a hozzád hasonlóan gondolkodók rágják a kefét, mit csinálhat a párjuk, ha éppen nincs velük.

Ne gondold, hogy csak a monogám kapcsolat az üdvözítő!

2021. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!