Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnád bocsátani a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnád bocsátani a párodnak, ha megcsalna?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
78 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
te hülye vagy, igaz az idióta ...
2021. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Meg, de ahhoz neki végig kellene asszisztálnia, hogy én meg végig kuratom magam a fél várossal.
2021. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Idővel megbocsátanék és nem rágnám magam rajta, nem lennék dühös, de ettől még természetesen kirúgnám az életemből.
2021. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet, hogy gáz, de én meg tudtam volna bocsátani az exemnek (első barátnő)... akkor és ott úgy éreztem, hogy mindennél jobban szeretem... persze ő nem érzett így, és összejött a sráccal..
2021. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Magammal szemben lennék tiszteletlen. Ennél többre tartom magam, minthogy valakinek ezt elnézzem.
2021. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ mennyi idő után. 15-20 év után ez már nem akkora dolog.
2021. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Igen, megbocsátanék. De a megbocsátás nem egyenlő a kapcsolat folytatásával. A megbocsátás nekem jó. Én teszem le a terhemet, én engedem el a súlyt, ami lehúz. A hűség viszont döntés kérdése. Aki úgy dönt, nem vagyok neki fontos, semmibe veszi az addig felépített életünket, arra nem fogom ráerőltetni magam.
2021. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Senki se tud olyan állapotba kerülni nálam, hogy a megbocsájtásom kelljen. Ahhoz túl nagy bennem a megértés.

Én minden párommal közöltem eddig a kapcsolat elején, hogy nyugodtan szexelhet mással vagy beleszerelmesedhet másba is.

2021. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtanék neki miután már jó ideje nincs (és nem is lesz) az életemben.
2021. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#1 Téged ki bántott?
2021. márc. 4. 20:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!