Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi aki titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki titokban DNS vizsgálatot csináltatott?

Figyelt kérdés
Ha igen miért?Mi lett az eredménye?

2021. márc. 14. 23:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
28%

Én még nem, de valószínűleg fogok. Semmi személyes, csak általában nem bízom a nőkben és iszonyat sokat olvastam arról, hogy valójában a gyerekek 10-20%-ának nem az az apja, aki az apjának hiszi magát. Ez azért rettentően szomorú. Képzeljétek el, hogy mi történne, ha minden férfi megtudná az igazságot arról, hogy nem is ő a vélt gyerek apja, akivel ezt egy nő elhitette és átverte. Elképesztő belegondolni.


Azt hiszem egy teszt 200-300 ezer forint és csak a baba nyálára és az én nyálamra van hozzá szükség. Szerencsére vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy ennyi pénz eltűnése nem tűnne fel, meg persze egyébként is a saját megtakarításomból költenék rá. Nekem ennyit bőven megér, hogy utána egy életen át nyugodtan aludjak. Külföldi angol nyelvű fórumokat olvastam már és sokan csináltatnak, viszont a feleség előtt senki nem bukik le vele, mindent el lehet intézni egyszerűen titokban is.

2021. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
74%
Nem bízol a nőkben? Akkor neked minek gyerek? Atyavilág. Ennyi hülyét....
2021. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
96%

2.


Lehet alapból nem bízik meg senkiben (ami teljesen logikus lépés a mai köpönyegforgatást erénynek tekintő világunkban). De ha csak a nőkben nem, az csúnya dolog, mivel egyoldalú és kivételező egy nemmel szemben.

2021. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
69%
Gondolkodj már: a gyermeke anyjáról beszél. Minek neki gyerek, ha nem hiszi el, hogy ő az apa?
2021. márc. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
33%

4es valahol persze igazad van. De ha a nőt ezzel nem bántja meg, hiszen nem tud róla, őt viszont megnyugtatja és van ennyi kidobni való pénze, akkor miért ne tehetné?

Gyakorlatilag senkit nem károsít meg és nem hoz szégyenbe. Ha hallgat róla és örül magának, ezzel pedig megmenti a kapcsolatát akkor nem rosszabb szerintem, mintha egy új bútort vett volna, vagy új játékot az xboxhoz.

Az akiben ez komolyan felmerül, nem egészséges lelkileg. Addig úgyse nyugodna, ezzel tönkre téve a saját, a párja és a gyermek életét, amíg biztosat nem tud. Ez egy kényszer. Ha kielégíti, mindenki jobban jár.

2021. márc. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
75%
Nem bízik benne, érted? Ez a probléma. Ha a dns rendben lesz, akkor jön a következő probléma: kivel beszélt, kivel ment kávézni, kinek üzenget stb
2021. márc. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
87%
6. Hagyjad. Nem fogják fel. Amúgy ez egy urban legend, hogy rengeteg kakukkfióka van. Létezik a jelenség, csak nem ilyen gyakori. Egy ilyenről tudok, ami kiderült, de ott több nyilvánvaló jel is volt, plusz a gyerek külseje egyértelműen elütött.
2021. márc. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
72%
Nem véletlenül van Franciaországban például törvénybe iktatva, hogy csak a nő beleegyezésével lehet DNS tesztet csináltatni.
2021. márc. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerekek 10-20 százalékának más az apja, hanem azoknak, akik elmennek apaságit csináltatni. Nekik nyilván van okuk.
2021. márc. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
79%
Azért aki csináltat javaslom hogy nagyon alaposan titkolja. Mert ha én ezt megtudnam biztos hogy repulne az illető. És a legtöbb normális nő aki valamire tartja magát szinten kidobna mint macskát..
2021. márc. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!