Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mar nem tudom mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem tudom mit tegyek. Tenyleg elgondolkodtam mar azon, hogy megcsalom. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Kicsit kezdek mar begolyozni.7 eve vagyok egyutt ferjemmel. De az utobbi idoben. (2eve)konkretan be kell jelentenem, ha szeretkezni akarok. Mert amugy nem lenne semmi, ha en nem maszom ra, akkor szinten nem lenne semmi. Ma peldaul 4x mondtam el neki napkozben, hogy jo lenne mar szeretkezni. Erre este befekszik mellem, elkezd telejesen hulyesegekrol beszelgetni. Esze agaban nincs, hogy na akkor legyen valami. Kerdore vonom, hogy lesz-e valami, vagy sem, mert akkor alszom. Erre ismet csak total hulye valaszokkal bujik ki.
2021. márc. 19. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg egyszer nem vádolva, nem sértődötten, hogy miért nem akarja.

Pl. nem lehet, hogy cukorbeteg lett? Esetleg úgy, hogy még nem is tud róla? Ugyanis ez a betegség árt az ereknek, és így természetesen a merevedési képességnek is.

2021. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanez van velünk. Pedig fiatal vagyok. Mindent úgy kell kikönyörögni és még akkor sem lesz semmi. 😂😂
2021. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
Kerdeztem tole szépen nyugodtan is,hogy mi a baj. Nem jo mar velem? Nyugodtan mondja meg. De arra is annyi a valasz, hogy de jo, csak hogy o faradt. Meg hasonlok. En elhiszem hogy faradt, en is az vagyok. 3 gyermekkel vagyok itthon. De konyorgom,legyen mar idonk egymasra is.
2021. márc. 19. 22:21
 4/68 A kérdező kommentje:
Mi is fifalaok vagyunk, en 25, o 33.
2021. márc. 19. 22:22
 5/68 anonim ***** válasza:
97%
25 év, 7 év házasság, 3 gyerek. Ennek csúnya vége lesz így...
2021. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Miért lesz csunya vege? 🤣
2021. márc. 19. 22:25
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak kérdezgetni kell, hogy "nem vagyok már jó neked?" és utána annyiban hagyni, hanem higgadtan megbeszélni, hogy ez neked nem jó, neked ennél több kell, és ha nem hajlandó kicsit is tenni érted, akkor lehet, hogy ez lesz a kapcsolatnak a vége. Elmenni vele orvoshoz, mert lehet, hogy szervi baj miatt fáradt.
2021. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%
Mert véleményem szerint ráértetek volna a baba projektet most kezdeni. Látod, van 3 gyereketek már és 2 éve boldogtalan kapcsolatban élsz. Nem akarlak riogatni, de én 26 éves vagyok és tavaly ért véget egy 7 éves kapcsolatom. Ha a férjed nem partner a változtatásban, akkor ennek annyi. Bár meglepő, hogy 3 gyereket "megcsinált", még sincs igénye a szexre. Nem lehet, hogy ő már félre jár? 3 gyerek után biztos változott a tested..
2021. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
2 eve azt hallom, hogy valtozik. Hetente van ebbol vita, es hetente mondom el neki, hogy nekem ez igy nem jo, keves, ennyi idosen nem aludni akarok csak. Szervi baja nem lehet, meg merevedesi sem,mert ha nagy nehezen van valami, akkotpillanatok alatt toppon van.
2021. márc. 19. 22:30
 10/68 A kérdező kommentje:
Ketlem, hogy felre jarna. Arra utalo jel sincs. Dolgozik, es jon haza. Napjaban tobbszor is telefonalunk. Illetve ahhoz sem ert,hogy egy smst kitoroljon a telefonjabol 🤣 es a telefont is max akkor veszi elo, ha hivjak.
2021. márc. 19. 22:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!