Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan derült ki a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derült ki a párkapcsolatodban/házasságodban, hogy a társad megcsalt/viszonya volt?

Figyelt kérdés

Szomorú, de "örökzöld" téma a hűtlenség, megcsalás, viszony.

Mindkét nem válaszaira, történeteire, véleményére kiváncsi vagyok,minden szemszögből.(Megcsaló, megcsalt, harmadik fél)


Kérdéseim:

1,-Milyen "fedősztorid" illetve "alibid" volt arra az időre, amig "kimaradtál"?

2,-Hol tartottátok a találkákat?

3,-Ha lebuktatok, akkor hogyan történt?

4,-Akit megcsaltak,de maga jött rá a dologra, milyen jelekből "rakta össze", hogy van egy "harmadik fél" is.

5,-Milyen következményei lettek a megcsalásnak/viszonynak, amikor kiderült?

6,-Mi volt az oka, hogy megcsaltad a párod, vagy viszonyt kezdtél?



2021. márc. 21. 04:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Felhívta a szeretőm a páromat, amikor kidobtam ,mert már többet akart annak ellenére, hogy leszögeztük, csak szex s más semmi!
2021. márc. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Nàlunk házhoz jött a szerető.

Egy tini kiscsaj szàllt rá a pátomra a párom meg szépen kihasználta, de le se lehetett rázni, ejszaka kaparta nálunk az ajtot, akkor tudtam meg mi van igy szakitás. A "párom" meg fel is csinálta mert kiváncsi volt lehet e gyereke..(a hüle:D), aztán mehetett a csaj abortuszra az akkot már rcem meg tőlem kért segitséget lerázni nálam volt a teloja ha hivja a csaj. Igy én pátyolgattam a csóri r.banc lelkèt mire végre békén hagyta az exem.

Nem tudja kivel kezdett ..:)


Az exszel azota is jóban vagyunk amugy.

2021. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

*páromra

*hülye

2021. márc. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
*az ex tőlem kèrt segítsèget lerázni
2021. márc. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem kellett fedősztori. Egy helyen dolgoztunk. Sokáig csak legyezgette a hiúságom, hogy egy fiatalabb nő ennyire nyilvánvalóan odavan értem. Idő után elkezdtem kívánni. Azt hittem, nem bukunk le, és megbeszéltük, hogy ez csak szex, megérti, hogy családom van.

Mai napig nem tudom, miből érezte meg a volt feleségem, hogy van valakim. Nem akartam elválni, hülyén hangzik, de a szerető ébresztett rá, hogy mennyit jelent. Megmondtam a nőnek, hogy be akarom fejezni. Teljesen nyugodtan, barátilag megbeszéltük. Aztán pár nappal később hallotta, hogy telefonálok a volt feleségemmel, és kiakadt. Ráírt facen, és elküldött neki mindent. Üzeneteket, hívásnaplót, mindent. Hetek óta mentette le a mobiljára. A volt feleségem meg odaadta kinyomtatva, mikor hazáértem. Esélyem nem volt. Aznap este már anyámnál aludtam.

Próbáltam a másik nővel, de eleve halálraítélt dolog volt. Pár hét alatt beláttam.

A válás se zajlott békésen. Olyan arcát ismertem meg a volt feleségemnek, amit sose hittem volna. Bosszúálló, hidegen számító. A pasik meg egymásnak adták a kilincset az első két évben. Külsőre is megváltozott. Mint egy másik nő, egy idegen.

Aztán összekavaradott valami fiatal kannal és össze is költöztek. Akkor lett újra olyan kis takaros háziasszony, mint mellettem. Onnan tudtam, hogy szerelmes. Azt hiszem, akkor tudatosult bennem, hogy tényleg vége a házasságunknak. Utána már a lányom se kérdezgette, hogy mikor megyek vissza. Az egészben ez fájt talán a legjobban.

2021. márc. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
5ös ez nagyon szomorú. Így kell tönkretenni egy családot, életeket...
2021. márc. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

#5 igazán szomorú történet. Őszintén sajnálom mint férfitársad.

Ilyen undorító egy szeretőt... mentsen meg az isten az ilyenektől.

2021. márc. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a férfiaknak kellene észnél lenni. Hogy egy fiatal punci miatt megéri e mindent elveszíteni.
2021. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Egy szerető már eleve önmagában nem korrekt dolog. Hülye az az inkorrekt(megcsalö fèl) eleve, aki szeretőtől korrektséget vár el. Azaz inkorrekt kapcsolatban korrekt dolgokat.
2021. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Az ex férjem szeretője(már ex) előbb elvitette magát Párizsba, meg mindenfelé, aztán mikor haza jött küldött egy email nekem. Szinte biztos voltam abban, hogy le akart engem léptetni, hát nem tettem meg neki ezt a szívességet. Azonnal összeállt a kép. Annyira undorító volt a nő. Rámírt, az exemet nárcisztikus személyiségzavarosnak állította be (érdekes én éltem vele 25 évet, nem tapasztaltam ilyeneket), aztán sorolta hol, mikor voltak, miket kapott ajándékba szülinapjára, etc... Mivel az albérlőnk volt, én közöltem, hogy ok. akkor szedje a cuccait és költözzön, még ő kezdett zsarolgatni, fenyegetni,-persze gondolhatjátok, hogy ő "mennyire szerette" az exemet, ha ingyen lakott, fizetve volt minden és még neki állt feljebb...

Az exemet nem mentegetem, ő volt a nagy szerelmem, de azok után, hogy Parizsba vitte a szeretőt, amíg én a gerincem mellé injekciót kaptam (mert már erősen éreztem, hogy valami nagyon nem stimmel)-ugyanis külföldön dolgozott akkoriban az exem- azok után már csak addig maradtam vele, amíg rendeztem a soraimat. A sors annyira megverte, hogy el nem tudom mondani, én csak néztem, hogy tényleg megtörténhet ez. Azóta sokkal jobban vagyok, de megtanultam azt, hogy nem bízhatok 100%-an senkiben, még abban sem akiből ki sem néznéd, hogy egy kígyó.

2021. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!