Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan derült ki a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derült ki a párkapcsolatodban/házasságodban, hogy a társad megcsalt/viszonya volt?

Figyelt kérdés

Szomorú, de "örökzöld" téma a hűtlenség, megcsalás, viszony.

Mindkét nem válaszaira, történeteire, véleményére kiváncsi vagyok,minden szemszögből.(Megcsaló, megcsalt, harmadik fél)


Kérdéseim:

1,-Milyen "fedősztorid" illetve "alibid" volt arra az időre, amig "kimaradtál"?

2,-Hol tartottátok a találkákat?

3,-Ha lebuktatok, akkor hogyan történt?

4,-Akit megcsaltak,de maga jött rá a dologra, milyen jelekből "rakta össze", hogy van egy "harmadik fél" is.

5,-Milyen következményei lettek a megcsalásnak/viszonynak, amikor kiderült?

6,-Mi volt az oka, hogy megcsaltad a párod, vagy viszonyt kezdtél?



2021. márc. 21. 04:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

10# vagyok

Oh, kimaradt. Segíteni akart, ezért írta az emailt nekem. Azt írta az ex szerető, "nem akar minket szétválasztani, csak segíteni akart". Na persze!

A vicc az volt, hogy ha szerinte annyira "nárcisztikus személyiségzavaros" volt az ex férjem, akkor miért utazgatott vele jobbra-balra és miert akart annyira kapcsolatot vele? Ennyit a "jószándékáról"!

2021. márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
11 a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikővezve.
2021. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

5-ös dehogy szeretted, hagyjuk már. Te a kényelmet szeretted, hogy ki van nyalva a segged

6.os mármint a ex-férjre gondolsz, mint elbaszóra. és? nem kár érte. legalább a felesége olyat kapott aki megbecsüli. Nem külső dugás közben jön rá, hogy szerelmes :D vicc

7.neked pont ilyen szeretőt kívánok :D

2021. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig befutott történeteket, a kommenteket, véleményeket. Közben megfogalmazódott még két kérdés.

7-Mennyi ideig tartott a viszony?

8-Megérte belemenni?

(Tudom, nem lehet standardizálni az emberi kapcsolatokat, mert ki így, ki úgy jön ki belőle)

2021. márc. 22. 07:40
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

1,-Milyen "fedősztorid" illetve "alibid" volt arra az időre, amig "kimaradtál"?

Kollégák voltunk, más területen dolgoztunk de gyakran találkoztunk


2,-Hol tartottátok a találkákat?

Ő egyedülálló volt, így nála


3,-Ha lebuktatok, akkor hogyan történt?

Nem buktunk le, én vallottam be otthon pár hónap után. Beleszerettem a szeretőmbe.


4,-Akit megcsaltak,de maga jött rá a dologra, milyen jelekből "rakta össze", hogy van egy "harmadik fél" is.

Az exfeleségem szerint ő nem vett észre semmit. Évek óta elhidegülten éltünk.


5,-Milyen következményei lettek a megcsalásnak/viszonynak, amikor kiderült?

Elváltunk, azóta a szeretőmmel élek, aki már nyilván nem a szeretőm hanem a párom.


6,-Mi volt az oka, hogy megcsaltad a párod, vagy viszonyt kezdtél?

Évek óta tartó elhidegülés, sikertelen próbálkozások a javításra, éltünk együtt mint 2 lakótárs.


7-Mennyi ideig tartott a viszony?

5 hónap után elmondtam otthon és beadtuk a válást.


8-Megérte belemenni?

Igen. Ennek már 6 éve, Életem legjobb döntése volt!

2021. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kollégák vagyunk.

Bérelt lakásban.

Küldtem egy levelet, mert szakítani akartam. Nem ő nyitotta meg.Állítólag véletlen nyitotta meg a felesége, valójában gyanakodott egy ideje.

Náluk hiszi, fenyegetés.Köztünk most csend.

1 év volt.

Újra megtenném!

2021. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!