Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Észrevettétek már, hogy ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy ezen az oldalon, mindig a kérdezőt támadják? :D

Figyelt kérdés

Csak szemezgetek a felnőtt kapcsoltatok kategóriában, de ha megcsalásról van szó, három lehetőség van:


-ha te vagy a megcsalt feleség, és kérdezed menthető -e: egy rongy leszel, hát tutira nem szeret, hiszen végig hazudott. Csak kényelemből van veled, megszokás, félelem stb.


-ha te vagy a szerető: szintén egy rongy leszel, de még ócskább és vedd észre, hogy a feleségét szereti, hiszen őt választotta. Te max. még javítottál is a kapcsolatukon. Felejthető vagy, az asszony a főnyeremény, ott az igazi szerelem.


-ha te vagy a megcsaló férj: senkiházi ócska disznó, akit csak a farka vezet, és szemét mindenkivel. Feleségét sem szeretheti, szeretőjét sem, csak magát.


Nos, ez most hogy? :)


2021. márc. 24. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj! Ez a kategória a lelki sérülteknek van kitalálva. Ez most nem negatív értelmű szóként kell értelmezni. Én is az vagyok, tele sérelemmel, elcseszett élettel. Engem is irritál ha valaki a jó kapcsolatáról, minőségi szexuális életéről ír. Na most ez vagy igaz vagy nem, mindegy. Én azért veszek erőt magamon, és nem húzom le. Pl. nekem sosem volt szerencsém a nőkkel, mindig kifogtam ugyanazt a típust. Így én sosem tapasztaltam meg milyen amikor zeret egy nő, sosem volt normális szexuális életem, sőt, inkább tragikusnak mondanám. Ezzel szemben nem támadom azokat, akik a saját problémájukkal jönnek. Ennyi erővel lehetnék nőgyűlölő is, de tudom, hogy nem minden nő egyforma. Vannak nagyon rendes, kedves odaadó teremtések is, az meg hogy nekem nem jött ilyen össze, az én egyéni problémám. Akik meg mindenkibe beleállnak, mindenki lepontoznak a saját egójuk miatt, azokkal meg nem kell foglalkozni. Ahány ember, annyi élet, annyi igazság.
2021. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1. Értelek és sajnálom, hogy nehéz neked. Én csak arra céloztam, hogy ha én feleség lennék akit megcsaltak itt annyit kapnék, hogy nincs tartásom, ha nem válok és tutira nem szerettek. Ha viszont ugyanezt a kérdést kiírom mint szerető, akkor azt fogom kapni, hogy hát vak vagyok, a feleségének könyörög, őt szereti.

Na ezt nem értem.

2021. márc. 24. 15:08
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Annyiban módosítanám az elméletedet, hogy mindenki a saját szemszögéből vizsgálja a kérdést. Tehát, ha idetéved egy egész életében szerető szerepben tetszelgő személy az nem fog a szeretői viszony ellen szólni, ő a "megcsalt személyt" fogja fikázni a saját tapasztalatai révén.


Egy csélcsap ember menteni fogja a megcsalót. A megcsalt ember fikázni fogja a szeretőt és a megcsalót is.


Csak a nézőpont számít, a valóság pedig általában középen van.

2021. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezen az oldalon mindenkit és mindenért támadnak. Egyszerűen tele van olyan frusztrált egyedekkel a közeg, akik nem válaszolni akarnak a kérdésekre, hanem levezetni a napi stresszt.
2021. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Mert itt mindenki beleviszi a saját sérelmeit a válaszokba. Ha ő volt megcsalt fél akkor teljesen logikusak ezek a válaszok.

- A szerető szégyellje magát, és attól, hogy a hármasba ő látja a helyzetét, még ne ülljön fordítva a magas lovon.

- A feleség azonnal dobja a férjét, mert nehogy a két szék közül a pad alá se essen, mert az mindennek a teteje!

- A férj... az meg röf röf röf. XD


Ennyi lélektana.

2021. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

3. Értelek, de itt nincs objektív vélemény? Még azt is észrevettem, hogy hiába kéri a kérdező, hogy pl. kik válaszoljanak, csak jönnek azok is, akiket nem kért és -bocsánat de főleg nők- el is viszik más irányba a témát.

Ha középen van az igazság, akkor a feleséget és szeretőt is vagy szeretik vagy nem? :D Persze értem én, de tényleg olyan érzésem van, hogy pár normális válaszolótól eltekintve, tényleg mindenki csak földbe döngöli a másikat


4. Igazad lehet :)

2021. márc. 24. 15:19
 7/21 A kérdező kommentje:

5. Ok, de nem volt akkor egyértlemű amit írtam :)


Én állítom, hogy ugyanaz az ember, ha én szeretőként kérdeznék lekurv.ázna, ha megcsalt feleségként írnék lerongyozna. Döntse már el


Látom én is, hogy inkább megcsalt nők szeretik előszeretettel a szeretőket tárgyiasítani, de ha ők az írják, hogy a feleség az első és a szeretett nő, miért nem látok ilyet egy megcsalt feleséges történetnél sem? Mert olyat én még itt nem olvastam, hogy megcsaltak mit tegyek és azt írnák, hogy teljesen rendben van, téged válaszott te vagy az első, holott szeretős posztoknál pont ez megy.

2021. márc. 24. 15:23
 8/21 anonim ***** válasza:

#2 Nem az a kérdés, hogy szerető vagy feleség írja-e ki, hanem, hogy mi a helyzet. Igen, ha megcsaltak, akkor a normális reakció elválni. Ha szerető vagy, miért írsz ki kérdést? Azért mert jó így neked? Az a szerető, aki jól érzi magát szeretőként, nem ír ki erről nyavalygós kérdést. Aki pedig komolyra akarja fordítani, de a pasi nem akarja, annak miért kell külön leírni, hogy a pasi az asszonyt akarja, nem egyértelmű? Azért támadják sokszor a kérdezőt, mert egyértelmű a probléma, de ő azért idejön megkérdezni.

"Szeret a férjem? Évek óta megcsal, lehet ebből még jó házasság?"

Szerinted????

"Nős férfi szeretője vagyok, én többre vágyom, otthon állítása szerint már nincs szex, de nem akar válni a gyerek miatt. El fog válni?"

Szerinted?????

2021. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Hogyne lenne objektív vélemény, szerintem sok ember értelmesen el tudna beszélgetni erről a témáról (is), csak itt nagyon menő dolog ugyebár egymás felesleges lepontozgatása, sokszor már ezért nem is szólok hozzá pl. egy ilyen témához, mert össze-vissza pontozgatnak lefelé, pedig az ember csak saját véleményt, tapasztalatot oszt meg. Általánosságban egyébként a 3-assal értek egyet, mindenki a saját szemszögéből válaszol, pontoz le/fel.
2021. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Pont most fogalmaztad meg 8


""Szeret a férjem? Évek óta megcsal, lehet ebből még jó házasság?"


Szerinted????" Jelenlévők jó része ezt írja,.. hülye vagy válj el, nem szeret


""Nős férfi szeretője vagyok, én többre vágyom, otthon állítása szerint már nincs szex, de nem akar válni a gyerek miatt. El fog válni?"


Szerinted?????" ugyanezen emberek biztosítják róla, hogy a feleségét szereti, ő a Nr1

2021. márc. 24. 15:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!