Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet az oka/okai annak,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka/okai annak,hogy a házasságban/párkapcsolatban élők, kis túlzással "ipari méretekben" csalják meg egymást illetve tartanak szeretőt?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok,hogy a megcsalás, hűtlenség, szerető tartása minden korban jelen volt.

2021. márc. 24. 22:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Én 30 évesen is elhittem, hogy a többiek sz@rul csinálják, bezzeg mi!? Hát annyira f@sza minden.

(nem. de betiltanám a szerelmesen házasodást.)

2021. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
amúgy azt hülyeség kijelenteni, hogy a házasság nem működik mint olyan... azért ismerek közelről, látok olyan házasságot, ami igen. De tudni kell jól átgondolni a döntést és jól választani. Sokan manapság úgy házasodnak, hogy lila köd, "fű, de kívánom, jaj, de szeretem" és bele nem gondolnak, hogy passzolnak-e egyáltalán egymáshoz, nem gondolják jól át.
2021. márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%

"azért ismerek közelről, látok olyan házasságot, ami igen"


Nem tudhatod.

2021. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
oké, de az még nem bizonyíték arra, hogy biztos rossz.
2021. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%
A megcsalás döntés kérdése. Szerintem ez a lényeg. Nehogy már az ösztön tényleg ennyire átvegye az irányítást! Beindul a himbilbi és kikapcsol az agy? Nekem is volt már kísértés, ahol beindultak az ösztönök, de tudatosítottam magamban a helyzetet és ésszel cselekedtem.
2021. márc. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%

15

Olyannyira butuska vagy :)

Mint egy 12 éves


Hányszor fogod még leírni, hogy a megcsalás döntés kérdése?

2021. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
16: pont az a buta, kb. majomszinten levő, aki szerint nem döntés kérdése. És én nem a 15-ös válaszol vagyok.
2021. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen kérdéseknél a vita egy részét nem értem: Amikor az emberek egy része azt erőlteti, hogy monogám mindenki, a másik meg azt, hogy nem. Tényleg olyan nehéz felfogni, hogy nem vagyunk egyformák?
2021. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%

Igen.

Látod, hogy nem értik. Szerintem ez inkább szórakoztató:)

2021. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%
Hogyne, döntés kérdése :)
2021. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!