Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki sokat melózik, pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokat melózik, pl. ipari fűtésrendszer tervezés és kivitelezés, erős fizikai munka, az mennyire tudja megoldani, hogy mondjuk írjon a csajnak, akivel ismerkedik?

Figyelt kérdés
Van most egy pasas, akivel ismerkedem, de elég ritkán ír. Mindig ír, de sok a szünet a beszélgetéseink között. Gyanús kicsit, hogy most pl. egy hét kimaradt az utolsó és a mostani üzenete között. Nem merek szólni egyelőre, nehogy számonkérésnek hasson, mert tényleg csak ismerkedési szakaszban vagyunk, de ez már most nem tetszik nekem. Értem, ha valaki elfoglalt és fáradt, de azért, hogy ennyire, azt nehezen tudom értelmezni.Ilyenkor milyen eshetőség jöhet szóba?

2021. márc. 21. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a süket dumát, hogy sokat dolgozik.


Akkor is van napi 1 óra ebédszünete, amikor tudna írni ha akarna.


minden más, csak kifogás.

2021. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság, nekem volt ilyen beosztottam annyit messengerezett hogy már én untam.
2021. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondja, azért nem telefonozhat, mert a kollégák egyből mennek árulkodni a főnöknek... De este akkor is kellene lennie ideje
2021. márc. 21. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!