Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Véletlen lenne, hogy mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen lenne, hogy mindenhol találkozok vele?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha kicsit hosszú lesz.

Szóval van egy barátnőm, már 6 éve. Igazából tini korunkban jöttünk össze, mert szinte kiskortól ismertük egymást, a családjaink szinte a legjobb barátok voltak mindig is.

Valahogy kérdés se volt, hogy mi együtt e leszünk vagy se. Csupán megtörtént, és bár nagyon szeretem őt, mégsem vagyok benne biztos, hogy ez e a szerelem. A családjaink és a barátnőm is biztos benne, hogy közös jövőnk van, mindent előre terveznek.

Mivel sportoló vagyok ezért elég stresszesek a hétköznapjaim, edzés edzés után+ meló + baratnő stb. Nem mondom, hogy boldogtalan vagyok, de nem érzem különösebben, hogy élnék. Amikor elegem van, olyankor el szoktam vonulni kicsit, és egyedül vagyok. Míg nem volt vírushelyzet addig a privát kis uszodánkban magányos "farkaskodtam" persze volt, hogy betévedt oda valaki, de ritkán.

Történt egyszer, hogy az egyik kis pihenőm során találkoztam egy lánnyal, cca 3 éve aki a szöges ellentéte a barátnőmnek. Megismerkedtünk, igazából nem történt semmi csak dumáltunk a semmiről meg hülyéskedtünk. Neki is volt pasija. Csak a keresztnevét tudtam, tel számot nem cseréltünk. Elköszöntünk, aztán rá fél évre megint összefutottunk egy teljesen más városban. Ott is dumáltunk, és már akkor érzetem hogy valami vonzz ahhoz a lányhoz, de mivel tisztelem a barátnőmet így akkor is maradtunk egy sima baráti dumálásnál.

Aztán nem is történt semmi, csak sokszor eszembe jutott a lány, rengetegszer álmodtam róla, és egyre erősödött bennem az érzés, hogy valamiért ő az akivel le akarom élni az életem, és ez így elég röhejesnek hangzik.. Aztán 2020 áprilisában, egy újabb érthetetlen dolog történt ugyanis kiutaztam szerbiába egy versenyre, ahol szintén találkoztam vele, holott Ő nem is műugró, és akkor már korlátozott létszámmal mehettünk csak ki. Ott már egy kicsit megbolondultam és egy este megcsókoltam, simán lefeküdtem volna vele, ha úgy adódik, mert neki akkor már nem volt párja, de nem történt meg végül. Azt mondta, ha komolyan gondolom vessek véget a kapcsolatomnak. Konkrétan úgy éreztem szerelmes vagyok belé, és őszintén szólva utána már a barátnőmet sem kívántam annyira. Persze elmondtam neki mindent, de mondta hogy ne dobjak el ennyi évet egy kis fellángolás miatt. Nem is tettem. Viszont végig bennem volt, hogy nem lehet véletlen, hogy random helyeken talákozok vele, és mindig az utamba sodorja őt valami vagy valaki.

Ne de kitaláljátok most mi történt?!

Egy hete edzőtáborban vagyok, külföldön, ahol kötelező pcr tesztet végeznek a reptéren.

És ki vette tőlem a mintát?! Hát perszehogy Ő. Igazából már meg sem lepődtünk, de azóta minden nap beszélünk.

Egyre szerelmesebb vagyok, de sajnálom a barátnőmet mert tényleg régen együtt vagyunk



2021. márc. 29. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit megérdemel akkor a barátnőd, hogy szánalomból ne maradj vele, akkor neki is lesz esélye találni valakit.
2021. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehetsz szerelmes egy olyan emberbe akit még nem is ismersz. Szimplán vonz az új p*nci és unalmasabbá vált a több éves barátnő, ami érthető mert fiatalon jöttetek össze és nincs még tapasztalatod mással.
2021. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Élj. Ez az ami hiányzik neked. Hogy kipróbálj új dolgokat, lángolj, pezsegj. Lehet nem emellett az új lány mellett fogod leélni az életed, de inkább most zárd le a langyosvíz kapcsolatod, mint amikor már gyerek van és közös vagyon. Fiatal lehetsz, dolgoznak a hormonok, nincs semmi gond ezzel. De legyél független. És majd eljön az a lány, aki végérvényesen elveszi az eszed és majd mellette megállapodsz.

Légy őszinte a barátnőddel. Túléli nyugi.

2021. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Ez teljesen szokvanyos tortenet. Mint ahogy az elso irja.

Ha ezzel a lannyal jottel volna ossze hat eve, akkor a mostani baratnodbe zugtal volna bele, ha osszesodor titeket az elet.

Ugyhogy tokmindegy, mit csinalsz. Elobb-utobb, legalabbis ha nem agrol agra akarsz szallni egesz eletedben, ugyis megoldast kell talalnod erre a problemara. Majd gondolj ram 6 ev mulva;)

2021. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Túl fiatal vagy ahhoz, hogy az évek száma legyen döntő a kapcsolat folytatásakor. Ha most nem lépsz, és követed az elvárásokat, nem biztos, hogy boldog élet vár rád.

Így beszélni 3 gyerek és 20év után szoktak. Szakítsatok békésen, és legyetek boldogok külön!

38N

2021. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De-de . Igenis lehetsz szerelmes első látásra. Ezek ilyen egyszer az életben dolgok, de ne engedd el. Ne az agyaddal gondolkozz

Itt csak lebeszélnek róla, de igenis vannak megérzések.


Nekem is volt egy-két nagy szerelmem, de mikor jött egy olyan férfi akit nem is ismertem már második alkalomnál (nem randiztunk, kb. úgy mint nálad) már tudtam, hogy elvesztem.

Esküszöm, éreztem.Mintha nekem gyúrták volna odafent. Ő lesz mindig a gyenge pontom ez biztos. Volt egy érzés, hogy ő olyan. Tudod. Más, ismerős, biztos, és hogy viszonzott.


De ereszd el a barátnődet akárhogy is alakul ez, mert így tisztességes.

2021. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!