Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi fér bele a szeretői viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele a szeretői viszonyba? Hogy nem lesznek szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
Egyedülálló nő vagyok, soha nem csináltam ilyet, nem is akartam, de belekeveredtem valamibe, amiről én sem tudom micsoda. Van egy nős munkatàrsam, pár hónapja jött, kerülgettük egymást, de csak munkahelyi poénkodàs volt, nem is egy részen dolgozunk. Egyre gyakoribb lett a beszélgetés, elkezdtünk privátban is beszélni messengeren. Minden nap, reggeltől estig tartjuk a kapcsolatot, mikor külön dolgozunk, meg hétvégén is. Most találkoztunk először kettesben nemrég, egész napos programot szervezett, aminek nem volt része a szex, nem is erőltette, csak csókok bújàs volt. A következő találkozáson már mindketten akarjuk, jön hozzàm. Szóval nagyon sokat beszélgetünk, mindenre kíváncsi velem kapcsolatban, érdeklődő, megértő, és szokott a jövőről beszélni, hogy majd mikor ezt meg azt csináljuk, majd ha el viszlek ide, majd ha... Az egész olyan mint amikor egy pàrkapcsolat kezdődik. De! Ott van a felesége, akiről nyíltan kikérdeztem, és azt mondta alapvetően jó a kapcsolatuk, a szex is tökéletes, sőt most terveznek gyereket éppen. És hogy ezen nem tud, és nem is akarna változtatni. A következő mondatban meg velem romantikàzik, és tervez közös programokat. Kérdeztem ha jó minden a hazassàgàban akkor mi most mit csinálunk éppen? Azt mondta ő sem tudja, tudja hogy hülyeséget csinál, eddig hűséges volt, és sokat őrlődött rajta, de annyira vonzom az első perctől kezdve hogy csak rám gondol azóta stb. Most akkor ő akar egy feleséget, és egy barátnőt mellé? Mert ez láthatóan nem csak szex kategória lesz. De ha így viselkedik, akkor én hogyan álljam meg hogy érzelmeim legyenek, aztán majd szenvedjek a tudattól mikor épp arra gondolok hogy a feleségével romantikàzik. Màs nőknek ez hogy sikerül?
2021. ápr. 12. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

egyszeru: ne gondolj ra, hogy epp mit csinal, ne kerdezgesd anojerol, ne beszelj semmi ilyesmirol es a talakozasokat is korlatozd csak a szexre. mashogy nincs ertelme (mondjuk amugy sincs ertelme az egesznek, de tegyuk fel, szexre jo lesz.)


ilyenek ezek a fellangolasok, attol hogy baromira vonzod es erdekled, nem lesz szerelmes beled. vonzodas, szex, flort, amig meg nem unja, ennyire szamithatsz.

2021. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Dehogynem csak szex kategória. Megmondta, nem fogja elhagyni a feleségét. Mit vársz?

Kalandra, izgalomra vágyott, de majd megunja és otthagy.


Hogy álld meg? Talán nem kellett volna leállni egy nős pasival. Lépj ki.

2021. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ne menj bele. Csak fájna és szenvednél, ő egyértelműen megmondta, hogy a házassága jó, még ha lennének is a részéről érzelmek, nem válna. Kíméld meg magad egy óriási csalódástól, hidd el, tapasztalatból beszélek, nem éri meg...
2021. ápr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Csak prütykölni akar. Jó nagy féreg, otthon gyereket csinál, közben a kolléganőjét kerülgeti. Neked nem fordul fel a fajtájától a gyomrod?
2021. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedves az életed, a lelki egészséged akkor fuss! Te már nem vagy érzelem mentes, ő pedig sohasem fogja otthagyni a nejét.

Még most zárd le, amíg nem tesz tönkre.

2021. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj férjhez valakihez, és egyenlő háttérrel kezdjétek újra.
2021. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos izgi lehet egy pasinak 2 p.na konyorog a f.rkáèrt :D


Te kerdezo sajna enni fogo a kefét végig. Majd tulleszel minden erzelmi drámán egyszer aztan majd akkor lepsz le

2021. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

*fogod.


Ezek a jellegu viszonyok nem hősszerelmes klasszikus nőkre vannak szabva hanem mocskosakra inkabb :)

2021. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Ezen az oldalon ilyet kérdezni :D

Itt minimum 95%-ban nőket találsz , és annak is a háromnegyede megcsalt.

Leszel te még itt a nullával is egyenlő.

Viszont az ilyen viszonyok tényleg csak olyannak való, aki tudja helyén kezelni. Ha már az elején érzed, hogy túl vonzó, túl szimpatikus, csúnyán meg fogod égetni magad.


És elmondom miért, baromi egyszerű. Egy szeretői kapcsolatban is ugyanaz fog lejátszódni mindkét félről, mintha szingliként randiznátok. Jön a vonzalom, majd megismeritek egymást, és vagy jönnek az érzelmek, vagy nem. Részéről is, hidd el, millió férfi kezdi úgy, hogy ő csak szex majd megbolondul.

Persze itt fellángolásnak szeretnék beállítani egyesek, de ha picit olvasgatsz fogod látni hány férj vergődik évek óta rossz házasságban, gyerek miatt, pénz miatt, miközben másba szerelmes.


Lényegtelen. szóval, hogy értsd. Érzelmek lesznek. Te részedről biztosan, mert már az írásodból kiderül. Részéről? Lehet, viszont ha nem jön, abba állsz fejen, ha meg jön, abba, mert nem akar válni. És tudod voltam már szerető, de ilyen féreggel, aki közben babát tervez. És hogy lennél? Felcsinálja az asszonyt és miközben a neje otthon telehányja a klotyót ő téged húzogat?

Nekem ez a legalja.


Szóval őt még szerető számba sem venném, mert ő tipikusan nem az az esendő fazon, aki egy rossz házasság terhét nyögi, hanem aki szarik más érzéseire.


Ettől függetlenül belédszerethet. De kellene olyan ember, aki míg te terhes vagy, mással wellness-t tervez?


Ja és meglátod majd a végén ezek jobban fájnak, mint a lemeccselt párkapcsolatok. !

2021. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 nagyon igaz!

Kérdező így van szóról szóra.

2021. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!