Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha kiderült a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kiderült a feleségem évekkel korábbi félrelépése (ami többször is megismétlödött)?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt párommal. Közel 1 éve vettem feleségül.

Kezdettől fogva harmonikus kapcsolat, sosem volt hiányérzetem és semmi se tünt fel. Épültünk és mélyültünk érzelmileg folyamatosan, jelenleg sincs semmi gond a kapcsolatunkban.


Pár hete tudtam meg egy ismerőstől, hogy szeretett párom a kapcsolatunk kezdetétől fogva megcsalt 1 éven át (bizonyítani tudta és tényleg nagyon profin vert át). Pontosabban, volt még egy párja mellettem, hiszen ő se tudott rólam és párjának tekintette. Nem vettem észre, hisz akkoriban egyetemi kollégiumban élt és dolgozott is. Így megértettem, hogy nem minden nap találkoztunk. Akkor sürösödtek a találkozók amikor végzett az egyetemmel de az később volt mint amikor szétmentek a másikkal.



Tény, hogy az utóbbi hetekben figyeltettem őt, hogym mit csinál miközben nem látom. Nincs senkije ez egészen biztos. Odaadó barátnő amióta kidobta a srácot, az hogy mi miatt mentek szét és maradt velem nem tudom. De őszintén még mindig úgy gondolom, hogy ő a másik felem.



Egy barátomnak mondtam el, ő azt javasolta, hogy hagyjam el

Amikor megtudtam mérges voltam és fájt lelkileg, hogy hosszú időn át orromnál fogva vezetett. De miért haragudjak ha már vége és boldog vagyok vele. Miért rugjam fel a harmonikus jelent a múltért? Ki tudja, lehet, hogy az a srác kellett ahhoz, hogy úgy döntsön, hogy velem marad.


Feleségemnek nem mondtam el, hogy megtudtam és nem is fogom, meghagyom magamnak.


Minden halad úgy ahogy eddig, viszont gyanakvóbb leszek.


Mit tennétek a helyemben? Felrugnátok mindent vagy szépen csendben megszenvednétek és mennétek tovább kéz a kézben



2021. ápr. 21. 23:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
10, Miből gondolod ezt? 🤔 Van barátnőm. Érzékletes a királyi többes, de szerencsére van aki bírja a nem uncsi férfiakat is.
2021. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%
11 Te távolról sem vagy férfi....
2021. ápr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%
12, Borzalom, hogy élnek emberek a komfortzónádon kívül is. 🙄 Sőt, van pofájuk máshogy magyarázni a világot, mint a mainstream szerelem kultusz és még társat is találnak így. Felháborító!
2021. ápr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez a kapcsolat nem indult túl jól valljuk be őszintén!


A megbeszélés azért lenne mindenképp tanácsos, mert már most ott van benned, hogy "gyanakvóbb" vagy vele, tehát a bizalom az megingot (ami teljesen érthető is). De a valóság az, hogy ahol nincs bizalom, ott nincs kapcsolat sem igazán. Tehát ha ezt nem tudod letisutázni és helyre tenni, akkor majd idővel kidől az egész, mint egy szúette fa.

2021. ápr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%

Hiába akarod magadat nagyon cool különcnek eladni, meg érdekesnek, pont te vagy a legszánalasabb, akit normális nő kikerül. Még csak nem is vagy házas, de csalsz mindenkit, mert az nem mainstream :D

Hát megsúgom apukám, de pont az. És gyáva is. Bár csodálkozok, hogy te tényleg kellesz bárkinek :)

2021. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre kezdett két emberrel járni, és a kérdező annak örül, hogy őt választotta
2021. ápr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

#11! A királyi többes rám és a többi olyan válaszolóra vonatkozott, aki nem te vagy. Mivel mindenki más veled ellentétes választ írt.

Én is elárulok neked egy titkot: A hűséges és az izgalmas férfi nem zárja ki egymást 😉 Elég gáz, valaki csak attól "nem uncsi", hogy félrekefél.

2021. ápr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%
17 Egyetértek. Én a jó fiúkat szeretem. És érdekes a hajam befonom akkorákat kefélünk és sikerül mellette tisztelnie is. Meglepő...
2021. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
39%
Én viszont megértem amit Darkerthanblack akar mondani, és közel sem olyan szörnyű az ő megközelítése sem, hogy máglyára kéne itt vetni érte.
2021. ápr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon a lelketekre vettétek ezt. Nyugi. ^^ Nem fogtok tudni így aludni. Jól megvagyok a kis életemben, értem ne aggódjatok ennyire.


Az ahogyan felfogom és magyarázom a világot számomra megoldást nyújt olyan helyzetekre, amiket a valóságshowkból ellesett konfliktuskezelési módszereitekkel nem tudnék megoldani. Zárójelben, hogy értsétek (féltékenykedés, otthagyom a pi..ba) .

2021. ápr. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!