Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha kiderült a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kiderült a feleségem évekkel korábbi félrelépése (ami többször is megismétlödött)?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt párommal. Közel 1 éve vettem feleségül.

Kezdettől fogva harmonikus kapcsolat, sosem volt hiányérzetem és semmi se tünt fel. Épültünk és mélyültünk érzelmileg folyamatosan, jelenleg sincs semmi gond a kapcsolatunkban.


Pár hete tudtam meg egy ismerőstől, hogy szeretett párom a kapcsolatunk kezdetétől fogva megcsalt 1 éven át (bizonyítani tudta és tényleg nagyon profin vert át). Pontosabban, volt még egy párja mellettem, hiszen ő se tudott rólam és párjának tekintette. Nem vettem észre, hisz akkoriban egyetemi kollégiumban élt és dolgozott is. Így megértettem, hogy nem minden nap találkoztunk. Akkor sürösödtek a találkozók amikor végzett az egyetemmel de az később volt mint amikor szétmentek a másikkal.



Tény, hogy az utóbbi hetekben figyeltettem őt, hogym mit csinál miközben nem látom. Nincs senkije ez egészen biztos. Odaadó barátnő amióta kidobta a srácot, az hogy mi miatt mentek szét és maradt velem nem tudom. De őszintén még mindig úgy gondolom, hogy ő a másik felem.



Egy barátomnak mondtam el, ő azt javasolta, hogy hagyjam el

Amikor megtudtam mérges voltam és fájt lelkileg, hogy hosszú időn át orromnál fogva vezetett. De miért haragudjak ha már vége és boldog vagyok vele. Miért rugjam fel a harmonikus jelent a múltért? Ki tudja, lehet, hogy az a srác kellett ahhoz, hogy úgy döntsön, hogy velem marad.


Feleségemnek nem mondtam el, hogy megtudtam és nem is fogom, meghagyom magamnak.


Minden halad úgy ahogy eddig, viszont gyanakvóbb leszek.


Mit tennétek a helyemben? Felrugnátok mindent vagy szépen csendben megszenvednétek és mennétek tovább kéz a kézben



2021. ápr. 21. 23:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

"Mit tennétek a helyemben? Felrugnátok mindent vagy szépen csendben megszenvednétek és mennétek tovább kéz a kézben"


Ha mások fejébe akarsz látni készülj fel, hogy a sötétebb felüket is látni fogod! Ez törvényszerű, mert emberek.

Egyiket sem tenném igazán. Alapvetően egyetértek a vázolt gondolatmenettel.

Teljesen igazad van amikor azt írod, hogy lehet ez kellett neki, hogy végülis elhatározza magát melletted. VISZONT ez:

"Minden halad úgy ahogy eddig, viszont gyanakvóbb leszek."

Nem egy jó ómen.

Én pontosan ezért nem tartanám meg magamnak, de nem is akarnék felrúgni mindent. Szépen nyugodt hangnemben és megértően, de szembesíteném azzal, amit megtudtam és megkérném, hogy magyarázza el nekem az akkori érzéseit és gondolatait tabuk nélkül őszintén, immár tét nélkül. Megmondanám azt is, hogy nem akarok szakítani vele emiatt, de legalább ennyivel tartozik.


Értsd meg miért történt, hogy könnyebben feldolgozd és könnyebben elkerüld. Én mindig a megértés híve vagyok ilyen esetben.

2021. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%

Eldobnám, mert az én másik felemnek nincs mellettem más párja 🤷

Gondolj bele, ha most olyan csodálatosan harmonikusnak látod a kapcsolatot, milyennek láttad az elején, amikor még ott a rózsaszín köd? Na, nem olyan volt. Konkrétan kettős életet élt úgy, hogy te ebből semmit sem vettél észre. Nos, erre bármikor képes lesz újra. Egész életedben figyeltetni akarod, vagy mi? Persze, most mondhatod, hogy már megkomolyodott, biztos megbánta, blabla. Ez lehetséges. De képes rá, hogy megtegye, lelkileg is, meg logisztikailag is meg tudja oldani. Brilliánsan hazudik és ha jól számolom 3 éve él együtt ezzel a tudattal, úgy, hogy nem gyötri a lelkiismeret, mert akkor már rád terhelte volna. Nekem nem kéne ilyen ember, te meg majd eldöntöd, de sejtem, hogy mi lesz a döntés.

2021. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
19%
Hogyan vert át? Hogyan vezetett meg?
2021. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem költözzetek össze hármasban. Ha már ilyen szépen beszélsz róla.

Ha már túl van rajta kár rugózni azon hogy mennyi időn keresztül csalt.

Igen, ez szép gesztus a részedről olvastam már más férfitól is hogy jobb lett megcsalás után a kapcsolat. És akár ő csalt akár a másik.


Már csak az lenne a kérdés, hogy hányadik észbontó kefélés, beleélvezés, orál, anál közben jött rá, hogy mégis téged szeret? 🤔

2021. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%

2, Akkor mondok neked egy rossz hírt.

Minden ember képes a megcsalásra.

Sőt, ölni is képes mindenki. Minden emberre igaz, amit leírtál az egyetlen különbség hogy van akire ezt egzakt módon rá is lehet bizonyítani.


Ha úgy élsz, hogy azt hiszed a te párod valami szent bűntelen elméjű ember, akkor tévúton jársz.

2021. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%

5 Jaj te mindenhol ott vagy és magadból indulsz ki. Fárasztó ez az álladó önigazolás. És? Ha tudnánk ölni, akkor akkor már mindegy, hogy meg is tesszük-e vagy sem?

Mi gondod?

Csald minden párodat, egészségedre, de tán ne ezt tanácsolgasd mindenkinek.

Egy dolog, hogy senki sem szent, de egy mindkét fél részéről letisztázottan monogám kapcsolatba nem fér bele.


Ha valakit megcsalsz kivitted a kapcsolatból az intimitást, és belehazudsz annak az arcába, akit állítólag szeretsz. Ilyen után egy kapcsolat sem lesz ugyanaz. Ha folyamatosan csalod, azért nem, ha megfogott a külső kapcsolatod azért nem.


És ha valakit már a legelejétől csalnak, egészen biztos lehet benne, hogy semmibe sem vették. Se tisztelet, se szeretet nem volt ott. Párhuzamosan járt két emberrel. Ez a nő egy nagy kerek nulla

2021. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
48%

6, Szerintem egyáltalán nem baj, hogy más véleményt is lehet olvasni a 626 ugyanolyan internetszent mellett. ^^

Köszönöm az észrevételt, igyekszem mindenhova beírni, ha ilyen témát látok.


Nem azt tagadom, hogy a megcsalás egy letisztázottan monogám kapcsolatban bűn. Ez nyilván védhetetlen. Azt ellenben állítom, hogy egy megcsalás után is lehet jó vagy akár jobb is egy kapcsolat. Ez nem törvényszerű. Egy ember általában nem egy szabály követő gép. Akkor sem, ha a lelkiismeret vagy akár a józan ész diktálja. Ismerek nagyon közelről egy férfit, akinek egymás mellett volt két barátnője egy ideig és nem azért mert semmibe vette mindkettőt. Éppen ellenkezőleg, annyira fontos volt neki mindkettő, hogy nagyon komoly dilemma volt neki eldönteni kivel legyen inkább és kivel tervezzen komolyan.

Nyilván te, a gyakoris női Jézus Krisztus, nem találkozol ilyen gondokkal az életedben, de élnek rajtad kívül itt gyarló emberek.


"Ilyen után egy kapcsolat sem lesz ugyanaz."

Nem kell ugyanaz legyen. Ne is legyen ugyanaz hiszen éppen az volt a baj, nem? Jobb legyen. ^^

2021. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
25%

#5! Ha szerinted az egyetlen különbség a bizonyíthatóság, akkor elég nagy baj lehet fejben. Én nem prédikáltam neked szent életű emberekről, sőt eszembe se jutott semmiféle párom. Egyszerűen magamból indulok ki. Ha csaltam, ki is léptem a kapcsolatból, mert nem véletlen vettem észre mást. Akit meg szeretek, azt nem csalnám meg, pláne nem így, hogy konkrétan egyformán hülyítek egyszerre 2 embert 1 évig! Az meg, hogy utána valaki képes úgy élni a párja mellett, mintha mi sem történt volna, ahhoz teljesen érzéketlennek kell lenni. Valószínűleg te is ilyen vagy, ezért fogalmad sincs, miről beszélek. Kár, is a szóért, én befejeztem a vitát. #6-nak teljesen igaza van.

#2

2021. ápr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%

8, Nyilván fogalmam sincs miről beszélsz, amikor minden gyakoris erkölcscsősz ugyanazt mantrázza.

Annyira unalmasan és egysíkúan gondolkodtok, hogy tudnék egy gyakoris szentpunci válasz generátort csinálni az érveitekből. 🥱

2021. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
😂 Hát, csinálj. Jobb dolgod úgy sincs, a nők nyilván menekülnek tőled. Mi meg inkább boldogan élünk az uncsi monogám férfiakkal. Mindenki jól jár 🤷
2021. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!