Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi van, ha a szeretődről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha a szeretődről kiderül, hogy nem csak az ágyban jó, de a személyisége is vonzó?

Figyelt kérdés

Ilyenkor is ketté tudod választani az érzelmeket?

Ha kiderül, hogy meg tudjátok egymást nevettetni, vagy közös érdeklődési körötök van, vagy mondjuk egymás mellett feloldódtok.

Szóval ha rájössz, hogy függetlenként nem csak a szexkapcsolatra hajtanál vele


2021. ápr. 23. 17:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha függetlenek vagytok, akkor bármi lehet, ha ez az érzés kölcsönös.
2021. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy a szerető, ugye?
2021. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
*de nem vagy. utolsó mondat erre utalt. függetlenként több lenne
2021. ápr. 23. 17:57
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem nyert, de kezdhetsz kötekedni, gondolom hétvége jön :)
2021. ápr. 23. 18:02
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Mi függetlenek vagyunk ez van amit irsz, és igy az van hogy én szerelmes lettem ö meg használ mig elbirja viselni hogy nyavajgok a szeretethiany miatt
2021. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De akkor miért vagy vele? Ha nem kölcsönös?
2021. ápr. 23. 18:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyít hogy de ő is. Es nincs igazolva sem az hogy igazat mond es sem az hogy nem mond igazat.


Nincs egyikre sem bizonyiték.

2021. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Hogy lehet jó a személyisége valakinek, ha csak szeretőnek, szexre tart?

Vagy csak én nem értem?

2021. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szeretőről derül ki. Szexnek indult csak.

Sokan írják hogy nekik simán megy külön választani , hogy csak szex

2021. ápr. 23. 18:53
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Én összejönnék vele, ha a jelenlegi párkapcsolatomnál jobbak lennének az esélyek. Egyébként pont ezek hiányoznak részemről,amiket leírtál (nem tudok mellete teljesen feloldódni, nem tud igazán megnevettetni, max az érdeklődési körnél van pár egyezés (pl.zene, kirándulás).Azonban ez nem jelenti azt, hogy nem tartom vonzónak a személyiségét, sőt már elkezdtem beleszeretni (ő már szerelmes belém). Ha a fent említett dolgok meglennének, gondolkodás nélkül hagynám ott a páromat, és tepernék érte (vagy legalábbis komolyabban tervezgetném a jövőt vele, ha ő is vevő erre...neki is van párja egyébként),mert egyébként meg gáláns, nem sajnálja a pénzt rám, szerelmes belém, és tudom, hogy a tenyerén hordozna. Míg a páromnál ezek hiányoznak,de még így is tudják azok a dolgok ellensúlyozni,amik a szeretőmnél meg hiányoznak...de amíg úgy kell keresnem a témát,amit feldobhatok, addig szó sem lehet komolyabb dolgokról :/
2021. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!