Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet-e azért tenni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e azért tenni, hogy a párunk majd ne csaljon meg minket - vagy ez úgyis személyiségfüggő?

Figyelt kérdés

Lehet, kicsit zavarosan fogalmaztam.


Számomra (nő vagyok) az egyik legnagyobb félelem, hogy egyszer, ha már öregebb leszek, ha már a mindennapok nehézségei egyhangúbbá teszik a kapcsolatot, akkor a párom majd nem fog tudni ellenállni a fiatal, gondtalannak látszó nőkben rejlő könnyű kalandnak. Úgy hiszem, hogy ez ellen tehetünk - főleg, hogy nem hagyjuk a kapcsolatot ellaposodni, rutinszerűvé tenni. Erre sok mód van, sokat is írtak ilyenekről hasonló kérdésekben. És aki otthon mindent megkaphat, az miért keresne külső kalandot? De lehet, hogy nem jól gondolom? Lehet, hogy ez alapvetően a személyiségben van benne, ugyanis azok a férfiak (nők), akikben eleve benne van a kalandvágy, hiába kapnak mindent meg a kapcsolatukban, mégsem tudnak ellenállni a kísértésnek? Kívülről az ember okosabb: láttam már olyan vad szerelmet, ahol az objektív szemlélő tudhatta az egyikről, hogy előbb-utóbb úgyis megcsalja majd a másikat, mert egyszerűen ilyen a fellépése, ilyen a viszonyulása a másik nemhez - és úgy is történt. Szóval: igazából ez már a párválasztáskor eldől?



2015. márc. 16. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen ez szerintem személyiség függő! Mert lehet olyan is hogy otthon mindent megkap de mégis félre lép vagy lépne!

De jó hogy tenni akarsz ezért ilyen párt szeretnék én is! (Én nem vagyok félrelépős de ha a másik fél tenni akar érte és foglalkozik a dologgal az jó)

2015. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
te sohasem léptél még félre?
2015. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos 100%-os recept megcsalás ellen egy van csak de azt úgy sem akarod hallani.

Minden más olyan dolog, hogy sok mindentől függ. A férfi gondolkodásától, a kapcsolat minőségétől a mellette lévő nő hozzáállásától, a kísértések mértékétől.

És a legcsúnyább az egészben, hogy mindegyik tényező változhat idővel méghozzá gyökeresen is. Az emberek gondolkodása a korral változik. (aki azt hiszi, hogy amit 20 évesen gondol a megcsalásról azt fogja gondolni 40 évesen is súlyosan naív) Megromolhat a legnagyobb szerelem is, totálisan olyanná válhat a partner amit egyszerűen nem tud megkívánni a másik fél, és még mindig fulladhat unalomba is a szex.

És még mindig ott van a képletben, hogy 10-20 év múlva egyel több sört iszik és egészen egyszerűen lefekszik a titkárnővel.

Sokat lehet tenni egy kapcsolatért, hogy jó legyen, de garancia az egyébként semmire nincsen.

Ápolni a kapcsolatot, igényesnek maradni (nem elhagyjuk magunkat X év múlva), változatosságra törekedni a szexben, sok közös program, sok közös "perverzkedés" (izgis változatos szexek), stb...


És ennek ellenére sosem zárhatod ki egy monogám kapcsolatban az emberi hiba és hül*eség lehetőségét. Az emberek ugyanis hibának néha. Szóval igen tehettek érte, de ez minden.

2015. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!