Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők voltunk egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők voltunk egy férfival, és vége lett de nem tudom mért?

Figyelt kérdés
Azt mondta legyünk barátok, amit nem értek, hisz szeretők voltunk, ez után létezik barátság? De ami fontosabb nekem, nem tudom, hogy mért akarja ezt? Pedig jó volt együtt, de lehet hogy neki mégsem? Ha kérdezem, hogy mi az ok, olyan dolgokat mond, ami nem indok arra, hogy vége legyen. Engem zavar, mert úgy érzem velem nem oké valami, ha így ellök.. ti próbálnátok kideríteni, vagy hagynátok a fenébe? Az a baj hogy engem nagyon zavar, hogy nem tudom az igazi okot, de úgy látom nem akarja elmondani, ami méginkább azt erősíti bennem, hogy nem akar megbántani, tehát velem van valami baja.. ha ezt mondom neki, akkor pedig mindig azt mondja, hogy dehogy van, mi baja lenne.. de akkor mért dob el?
2021. ápr. 25. 09:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Igazából én nem akartam, hogy felvállaljon. Ő ott akarta hagyni a barátnőjét. Csak fiatal hozzám, féltem belemenni, nemet mondtam, majd ezek után sem adta fel, és sikerült akaratom ellenére beleesnem. Szóval igen hibás vagyok hogy nem küldtem el határozottabban, de már késő, legközelebb nem csinálok ilyet nyilván, de ezzel már nem tudok mit tenni, nem tudok visszamenni a múltba.
2021. ápr. 25. 10:41
 12/29 anonim ***** válasza:

Hat akkor te utasítottad vissza a boldogságra az esélyt. Ő meg belement így, aztán mégse volt jó neki ez a helyzet.

Nem tudom, mennyivel fiatalabb, egy pár éven nem érdemes fennakadni.

2021. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
14 évvel.. szerintem ez sok..
2021. ápr. 25. 10:48
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Akkor lehet neki elege van ebből az egészből.


Igazából mindenhogy te nyertél.

Legyetek barátok - békén hagyott ahogy kérted.


Szeretők vagytok - megdugott a kérted.


Nem értem a problémád! Ha nincs akkor csinálsz? Örülj neki hogy nem téged csalt meg! Annak a legrosszabb.

2021. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen az sok. Akkor volt egy ilyen kaland, rakd el a fiókba, és próbálj rajta túllépni. Sajnos azonnal meg kell szakítani a kapcsolatot ha tetszik, de valamiért nem jöhet létre a kapcsolat.
2021. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy már szeretem, és nem tudom pontosan, hogy neki most mi baja, mert nem az hogy elküldtem, azon már túl voltunk. Oké, próbálom lezárni, csak így rossz, hogy nem tudom a miértet.
2021. ápr. 25. 10:56
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

De milyen miértet?

Ki akart próbálni egy milfet, és nem érdekli, hogy ott a nője. Megvoltál, ennyi. Jöhet a következő. Te komolyan hallani akarod ezt? Jobban fogsz aludni?

Lépj már túl rajta. Úgy viselkedsz, mint egy fogalmatlan 14 éves, akit élete első pasija dobott.

2021. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
#17 sajnos a korral nem mindig jár bölcsesség is. (vagy érettség)
2021. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Azért mert két évig tartott.. mondjuk..
2021. ápr. 25. 11:27
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy tudja hogy szereted, ő meg nem akar semmi komolyabbat csak szexet
2021. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!