Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők voltunk egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők voltunk egy férfival, és vége lett de nem tudom mért?

Figyelt kérdés
Azt mondta legyünk barátok, amit nem értek, hisz szeretők voltunk, ez után létezik barátság? De ami fontosabb nekem, nem tudom, hogy mért akarja ezt? Pedig jó volt együtt, de lehet hogy neki mégsem? Ha kérdezem, hogy mi az ok, olyan dolgokat mond, ami nem indok arra, hogy vége legyen. Engem zavar, mert úgy érzem velem nem oké valami, ha így ellök.. ti próbálnátok kideríteni, vagy hagynátok a fenébe? Az a baj hogy engem nagyon zavar, hogy nem tudom az igazi okot, de úgy látom nem akarja elmondani, ami méginkább azt erősíti bennem, hogy nem akar megbántani, tehát velem van valami baja.. ha ezt mondom neki, akkor pedig mindig azt mondja, hogy dehogy van, mi baja lenne.. de akkor mért dob el?
2021. ápr. 25. 09:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Mert már nem kellesz. Betöltötted a szereped és innentől nem érdekled, csak nem akar megbántani. Ezért jön a "legyünk barátok" szöveggel. Hagyd a francba és ne szeretősködjél, mert pofára esel úgyis.
2021. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Oké, de mért nem kellek, ez a kérdés? Mi az ok? Ha jó neki velem, akkor velem lenne még, nem? Én amúgy nem akarok szerető lenni, ez se úgy indult, és egyáltalán nem ez a célom, csak beleszerettem, pedig nem akartam, de végül nem lett több belőle.
2021. ápr. 25. 10:10
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
És ha közben alakul valakivel neki?
2021. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Lehet az is, de legalább mondaná meg. Persze rossz lenne, csak ez is rossz, hogy nem tudom mi baja lett velem. De persze hagynom kéne csak beleestem és emiatt nem tudom csak úgy lezárni, főleg hogy nem tudom az okot..
2021. ápr. 25. 10:14
 5/29 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel, hogy hülyeség próbálni kideríteni az okot, csak én nem tudok addig tovább lépni, vagy más is ilyen lenne ebben a helyzetben?
2021. ápr. 25. 10:16
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet hogy feltámadt a lelkiismerete és visszafordult a feleségéhez, megpróbálja még egyszer vele újrakezdeni.

Amikor szerető lettél, magadat egy második helyre helyezted, ahol nincs igazán jogod számonkérni a másik felet, azt kapod, ami jut.

Gondolkozz el hogy ha korrektséget vársz el, akkor miért mész bele eleve méltatlan kapcsolatba.

Azt megértem ha szerelmes leszel olyanba aki foglalt, de akkor a kapcsolat kezdete előtt várd el tőle hogy rendezze a hátterét, ha tényleg téged akar. Ha meg erre nem képes, akkor nem értél neki ennyit, lehet továbblépni és keresni egy olyat akinek te is fontos vagy és nem csak neked ő.

2021. ápr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6 igen igazad van, csak kicsit bonyolultabb a szitu, én nem akartam belemenni, mert van barátnője, valamint fiatalabb is nálam, nem láttam jövőt a kapcsolatban, csak addig közeledett, olyan kedves volt, hogy végül beleszerettem. Tehát én egyáltalán nem akartam ezt, csak nem hagyta a dolgot, folyamatosan keresett, hiába mondtam neki, hogy ne. És már késő, már nem tudok csak úgy hirtelen kiszeretni belőle.
2021. ápr. 25. 10:28
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes volt, hogy lebukik, ezért zárja le. A legyetek barátok meg arra jó, hogy közel tartson, ha újra elővenne.

A hiba benned van. Ott, hogy képes vagy egy kis udvarlás után belemenni ebbe a szerepbe. De még bele is szeretsz.

Lépj tovább!

2021. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
Jaj te kis nebántsvirág. Akitől én nem akarok semmit, azt letiltom nem pedig beleszeretek, szóval hagyjuk ezt a szerecsenmosdatást. Gondolom nagyon magányos és szeretethiányos vagy. Elcseszted. Most annyit tehetsz, hogy a maradék önbecsülésedet összekaparva odébbálsz, mert ennek vége. Szenvedsz pár hónapot és legközelebb nem jössz össze foglalt kanival akármilyen szépen mosolyog is rád.
2021. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos van ilyen de együtt lehettél volna vele, csak meg kellett volna húznod a határaidat: HA szakít a barátnőjével. Ez mindenképpen jó húzás, mert vagy meglátod, hogy ennyire nem vagy fontos, vagy pedig ő rájön hogy megérsz neki ennyit, és felvállaltan együtt lehettek.

Ha nem házasságot, hanem egy sima kötelezettségmentes parkapcsolatot se hagyott ott miattad, akkor ő sajnos csak profitált abból hogy két nőt hülyít egyszerre.

A feladatod annyi, hogy levond a konzekvenciát. Nyilván nem éri meg olyanért keseregni, aki két vasat tartott a tűzben aztán magyarázat nélkül eldob. Sírj azért mert fajdalmasan tanultad meg ezt a leckét, de ne sírj azért hogy egy ilyen ember lépett ki az életedből aki csak játszott veled, akinek nem voltál igazán fontos, nem tisztelt.

2021. ápr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!